Takiej nagrody jeszcze nie było.

Książę Harry i Meghan Markle powiedziała brytyjskiemu magazynowi Vogue w 2019 roku, że planują „maksymalnie dwójkę dzieci”, aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko. W zeszłym miesiącu powitali swoje drugie dziecko, córkę Lilibet. Ich pierwsze dziecko, Archie, urodziło się w 2019 roku.

„Population Matters”, brytyjska organizacja charytatywna, której celem jest ograniczenie wielodzietności w celu ratowania środowiska, w tym tygodniu przyznała księciu Harremu i Meghan Markle nagrodę za ich decyzję o posiadaniu tylko dwójki dzieci „Population Matters” przyznała arystokratycznej parze, równowartość 695 dolarów za „oświeconą decyzję” o posiadaniu małej rodziny i służeniu jako „wzór do naśladowania dla innych”.

Oto PRAWDZIWY powód, przez który Meghan i Harry nazwali córkę Lilibet

„Posiadanie mniejszej rodziny zmniejsza nasz wpływ na Ziemię i zapewnia większą szansę wszystkim naszym dzieciom, ich dzieciom i przyszłym pokoleniom na rozkwit na zdrowej planecie. Pochwalamy księcia i księżną za podjęcie tej świadomej decyzji i za potwierdzenie, że mniejsza rodzina to także szczęśliwa rodzina”.

Dla ciekawych:
Populacja ludzka przekroczyła dostępne na Ziemi możliwości rozwoju, a wkrótce przeżycia. Zużywamy szybciej i więcej zasobów, niż nasza planeta może nam dać, co ma katastrofalne konsekwencje. Ludzkość potrzebowała 200 tysięcy lat, aby osiągnąć 1 miliard i tylko 200 lat, aby osiągnąć populację 7 miliardów. Każdego roku rodzi się kolejne 80 milionów, do połowy tego stulecia zbliżymy się do 10 miliardów. A to będzie katastrofalne dla przetrwania na naszej planecie.

Była przyjaciółka Meghan Markle wbija w nią szpilę

Meghan Markle i Archie w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum