Od kiedy świat obiegła informacja dotycząca odejścia Meghan Markle (39 l.) i Księcia Harry’ego (36 l.) z rodziny królewskiej, co jakiś czas pojawiają się nieprawdziwe spekulacje na temat nowego życia Markle i jej rodziny. Wiadomo, że Księżna i Książę Harry zdecydowali dzielić swoje życie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Wielką Brytanią. Z tego też powodu coraz więcej firm próbuje ugrać coś dla siebie, wykorzystując rozgłos medialny rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry ŹLE traktują swoją ochronę

Pałac Buckingham dementuje

Meghan Markle i Książę Harry zdecydowali, że od teraz zaczynają żyć na własny rachunek. Księżna może wrócić do czynności, którymi zajmowała się, zanim została księżną. Temat królewskiej pary, która odeszła od tak potężnej rodziny, by rozpoczać zwyczajne życie w dalszym ciagu budzi wiele kontrowersji.

W ten weekend Pałac Buckingham zabrał głos w sprawie rzekomej współpracy Meghan i Harry’ego z firmą Sheeraz Inc. która zajmuje się wizerunkiem takich klientów jak: Kim Kardashian, Jennifer Lopez, czy Zendaya – kategorycznie zaprzeczając, że takowa współpraca została nawiązana pomiędzy Meghan Markle i Księciem Harry’m a firmą. 

Sheeraz w dalszym ciągu śmiało twierdzi na swoim Instagramie, że przyjmuje oferty dla księcia i księżnej Sussex. 

Sheeraz Inc zajmuje się teraz wizerunkiem i prośbami o poparcie dla księcia Harry’ego i Meghan Markle @sussexroyal klienci z Bliskiego Wschodu, Indii, Stanów Zjednoczonych i Azji mogą wysłać nam oficjalne oferty, a my przekażemy je bezpośrednio ich przedstawicielom – czytamy na Instagramie marki

https://www.instagram.com/p/B7_3Rg6nUhi/

 Pomimo zaprzeczeń ze strony Pałacu, na Instagramie marki w dalszym ciągu widnieje zdjęcie królewskiej pary z informacją o zawartej współpracy! 

Firma opublikowała odpowiedź na sprostowanie Pałacu na Instagram Story i Twitterze, podkreślając, że Meghan nadal z nimi współpracuje.

Meghan Markle była aktorką w Hollywood, zanim została księżniczką. Teraz wraca do LA i oczywiście kontaktowałam się z jej wewnętrznym zespołem w sprawie promocji marki i wyglądu, ponieważ mam globalną sieć nabywców talentów. Kiedy celebryci potrzebują pomocy globalnych mediów, zawsze otrzymuję połączenia – napisała Sheeraz Hasan, założycielka Sheeraz Inc

Najbardziej wymowny jest brak odpowiedzi ze strony Meghan i Harry’ego. 

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Reuters

Meghan Markle

Fot.Forum/Zuma Press

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brad Pitt żartuje sobie z Meghan Markle i Księcia Harry’ego na BAFTA 2020. Wiedzieliście, że ma takie poczucie humoru?

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!

Meghan Markle ZOSTAWI księcia Harry’ego w ciągu PIĘCIU lat