Książę William i księżna Kate spotykali się dziewięć lat, zanim ostatecznie postanowili się pobrać. William słynął z niechęci do małżeństwa – para kilka razy się rozstawała. Co spowodowało, że zmienił zdanie?

Księżna Kate przerobiła starą sukienkę – zobaczcie, co z tego wyszło (ZDJĘCIA)

Dzięki książce opublikowanej w 2013 roku „Kate. A Biography”, dowiadujemy się, że książę William i księżna Kate wyjechali do  Anglesey i to właśnie tam młody książę William zobaczył, że Kate będzie idealną żoną. Narodziło się pomiędzy nimi prawdzie uczucie.

Marcii Moody, królewska biografka opowiada:

Kiedy tam mieszkali, Kate opiekowała się domem. W przeciwieństwie do innych panien przed nią, William nie zatrudniał żadnego personelu domowego, to Kate zajmowała się wszystkim… Oboje wiedzieli, co nadchodzi i wiedzieli, że chociaż wiele dobrego ich spotka, oznacza to także życie w ciągłym poczuciu obowiązku i mniej czasu dla siebie.

Czas spędzony w Anglesey był punktem zwrotnym w relacji Kate Middleton i księcia Williama. To właśnie wspólne zamieszkanie razem było dowodem na to, że świetnie się dogadują i że będzie się świetnie rozumieć.

Kylie Jenner uczy Stormi pierwszych słów. Pochwaliła się rozczulającym nagraniem (VIDEO)

W październiku 2010 roku William oficjalnie oświadczył się Kate i zaprosił ją do dołączenia do królewskiej rodziny.

Księżna Kate i książę William
3
Tusk Conservation Awards in London