Wczoraj odbyło się ważne wydarzenie dla rodziny królewskiej – święto Trooping The Colour, podczas którego obchodzone są urodziny królowej Elżbiety. Jej członkowie stanęli na balkonie Pałacu Buckingham i podziwiali przelot samolotów Królewskich Sił Powietrznych. Pojawiła się również księżna Meghan, która zrobiła na tę okazję przerwę w urlopie macierzyńskim. Razem z księciem Harrym stali jednak z tyłu – co to oznacza?

Księżna Meghan ma zamiar przenieść się do Stanów Zjednoczonych – wszystko przez Williama i Kate

Meghan i Harry stali za Williamem i Kate podczas Trooping The Colour

Od miesięcy mówi się wojnie między książęcymi parami. Zdjęcia z wydarzenia znów wywołały lawinę plotek. Wszystko przez to, że księżna Meghan i książę Harry stali na balkonie z tyłu, nie dość, że za księciem Williamem i jego żoną, to jeszcze w sporej odległości od nich. Pojawiły się komentarze internautów, że książę i księżna Cambridge zaplanowali to, aby im dopiec.

To jednak nie musi oznaczać złych relacji między parami. To książę William jest bliżej w linii sukcesji niż jego brat, dlatego wraz z rodziną stali na pierwszym miejscu. Poza tym, to dzieci miały stać najbliżej barierek. Z tego względu Meghan i Harry również wybrali miejsce z tyłu.

Trooping The Colour

To był drugi raz, gdy księżna Sussex pokazała się po porodzie. Miała na sobie granatową sukienkę i toczek w tym samym kolorze. Chociaż wszyscy bardzo chcieli ją zobaczyć i miała być gwiazdą tamtego dnia, to miała potężnego rywala – był to książę Louis, który zadebiutował na balkonie. I skradł całe show!

Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

Po 6 latach wyszło na jaw, co łączyło Meghan Markle i Davida Beckhama

Książę Louis to niezły GAGATEK! Kate Middleton zdradziła, co się dzieje w ich domu

Kate Middleton chciała wziąć Archiego na ręce. Meghan? WPADŁA W SZAŁ

Trooping The Colour

Księżna Meghan z tyłu na balkonie Pałacu Buckingham

Trooping The Colour

Księżna Meghan na Trooping The Colour

Trooping The Colour

Księżna Meghan i książę Harry na Trooping The Colour

Trooping The Colour

Książę William i księżna Kate z dziećmi na balkonie Pałacu Buckingham

Trooping The Colour

Książę Louis skradł całe show!