Niedawno informowaliśmy o niepokojących doniesieniach z pałacu na temat Księżnej Kate (38 l.). Teraz wyszło na jaw, że członkini rodziny królewskiej spodziewa się kolejnego potomka. Podobno to księżniczka Charlotte zdradziła wielką tajemnicę. Szykują się narodziny kolejnego Royal baby?

Kate Middleton pomaga wolontariuszom w sukience za 9 tysięcy złotych

Księżna Kate jest w ciąży?

Narodziny każdego royal baby są hucznie świętowane w Wielkiej Brytanii, a cały świat wówczas spogląda w stronę świeżo upieczonej matki i jej dziecka. Do tej pory trzy razy mogliśmy podziwiać księżną Kate chwilę po porodzie, która elegancka jak zawsze, dumnie prezentowała się po wyjściu ze szpitala. Powtórzy to po raz czwarty?

Księżna Kate jest poważnie chora? Niepokojące doniesienia z pałacu

Jak podaje jeden z tabloidów – księżna Kate jest w czwartej ciąży, a jej córka Charlotte miała zdradzić tę tajemnicę. Księżniczka dała się poznać jako najbardziej niepokorna z całej trójki pociech Kate i Williama. Pamiętacie, jak zawadiacko wystawiała język w stronę fotoreporterów? Natychmiast zaskarbiła sobie sympatię poddanych, którzy są nią zauroczeni.

Tabloid przekonuje, że Charlotte jest w takim wieku, że nie potrafi udawać niezadowolenia. Księżniczka gdy dowiedziała się o powiększeniu rodziny miała zrobić niezadowolony grymas na twarzy. Co dokładnie powiedziała? Tego nie wiemy.

Książę William i Księżna Kate z dziećmi na oficjalnym wystąpieniu.

Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.

Niezbitym dowodem na ciążę ma być to, że Kate zaczęła nosić obszerniejsze ubrania, które mają ukryć jej stan. Niedawno pojawiły się również doniesienia z pałacu królewskiego o złym samopoczuciu Middleton. Jak wiadomo księżna podczas każdej z ciąż czuła się źle.

Trzeba przyznać, że doniesienia o ciąży Middleton pojawiają się w sieci regularnie, a tabloidy próbują przewidzieć powiększenie rodziny, jednak czasami ma to za zadanie wywołać medialny szum.

Myślicie, że Kate rzeczywiście zostanie mamą po raz 4?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ogłosili ciążę na jej ślubie. Jak Meghan i Harry zareagowali na to, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka?

Księżna Kate na spotkaniu ze studentami. Wyglądała dość SKROMNIE

Księżna Kate spotkała się ze skautami. Te spodnie jeszcze bardziej podkreśliły jej chudziutkie nóżki

Księżna Kate z księciem Williamem na oficjalnym wystąpieniu.

Księżna Kate, książę William, fot. Forum/Zuma Press.

Księżniczka Charlotte i książę George w drodze do szkoły.

Księżniczka Charlotte, książę George/fot. Forum.

Elegancka księżna Kate i książę William pod parasolką.

Księżna Kate, książę William/fot. Forum.