Kuba Wojewódzki w sierpniu skończył 59 lat i do dziś jest na fali. Od 30 lat pracuje w telewizji: prowadzi swój talk-show, a wcześniej był jurorem w „Idolu„, „Mam talent” czy „X Factor”. Dziennikarz wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a przede wszystkim jego życie prywatne, o którym za wiele nie mówi. Kilka miesięcy temu o Wojewódzkim znów było głośno, kiedy potwierdził związek z modelką Anną Markowską.

Kuba Wojewódzki stanie PRZED SĄDEM za SZALEŃCZĄ jazdę swoim ferrari!

Rodzina Kuby Wojewódzkiego

Rodzice Kuby Wojewódzkiego już nie żyją. Dziennikarz bardzo przeżył przede wszystkim śmierć mamy, z którą miał bardzo bliskie relacje.

Od czasu do czasu wspominał o nich w swoim programie, ale najbardziej otworzył się na tę przestrzeń w swojej książce „Nieautoryzowana biografia”:

Moje dzieciństwo było intensywne, dlatego że rozwijali rodzice moją wyobraźnię. I dzięki temu, że mam taką wyobraźnię, mam też kontrolę nad moim życiem. (…) Moi rodzice są niemi, nie mogą zabrać głosu, więc nie będę ich do debaty publicznej włączał – pisał Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki ujawnia zapis wywiadu z Dodą. To dlatego wyszła ze studia!

Natomiast o swoim młodszym bracie Kuba się nie wypowiada, nawet ich wspólnych zdjęć brakuje w sieci. O tym, że nie utrzymuje kontaktu z bratem, potwierdził w swojej książce, kiedy mówił o świętach:

Ja świąt nie obchodzę. Od czasu, kiedy zostałem sierotą, spędzam święta z bliskimi mi ludźmi w ciepłych, egzotycznych krajach, gdzie banany i pomarańcze robią za bombki – czytamy w jego książce.

Dziś Kuba zaskoczył swoich fanów! W sobotni poranek po raz pierwszy pokazał na swoim Instagramie brata, Tomasza Wojewódzkiego. Widzimy, że bracia spotkali się w restauracji gwiazdy TVN-u w Gdyni. Czy to oznacza, że rodzeństwo po latach się pojednało?

Czasami bycie bratem jest lepsze od bycia superbohaterem… Sto lat Mały – napisał Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki po latach pojednał się z bratem

Kuba Wojewódzki po latach pojednał się z bratem Fot. Instagram/KubaWojewódzki

Kuba Wojewódzki udostępnił post z bratem z okazji jego urodzin, więc nie wiemy, czy spotkanie odbyło się całkiem niedawno, czy wykopał stare zdjęcie z galerii. Natomiast jedno jest pewne, bracia Wojewódzcy żyją już w zgodzie.

TYLKO U NAS! Anna Markowska o Kubie Wojewódzkim. Żałuje, że jej związek wyszedł na jaw? (WIDEO)

scena z: Kuba Wojewódzki, Anna Markowska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Wojewódzki, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki, fot. Baranowski Michał/AKPA