Natalia Kukulska 3 marca skończyła 44 lata. Oczywiście o dacie jej urodzin nie zapomnieli fani, którzy przesyłali jej masę życzeń. Wokalistka część z nich udostępniła u siebie na InstaStories. Na tym się nie skończyło. Kukulska zamieściła także urodzinowy wpis, a także pokazała prywatną notatkę swojej mamy.

Natalia Kukulska komentuje pomyłkę Kingi Rusin na temat katastrofy, w której zginęła mama piosenkarki

Natalia Kukulska dodała urodzinowy wpis

Natalia Kukulska miała cztery lata, kiedy zmarła jej matka – Anna Jantar. Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, do której doszło w pobliżu warszawskiego Okęcia, 14 marca 1980 roku. Wówczas samolot „Kopernik” rozbił się, kiedy podchodził do lądowania. Na pokładzie było 10 członków załogi i 77 pasażerów, w tym 30-letnia Jantar.

Kukulska dopiero w ubiegłym roku zdobyła się na to, by odwiedzić miejsce tragicznej śmierci jej matki. Odwiedziła je w rocznicę zdarzenia i poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Jej wpis wzruszył internautów.

Laura, najmłodsza córka Natalii Kukulskiej, już na scenie! (ZDJĘCIE)

Nowy wpis Kukulskiej także poruszył jej fanów. Piosenkarka dodała zdjęcie strony z kalendarza jej mamy, w którym napisała, że powitała na świecie swoją cudowną córkę.

To jest jakiś napad czułości… ta ilość życzeń. Zrobiliście mi dziś „happy face”! Zanim wszystko odkopię w smsach, na insta, Facebook’u na pewno się postarzeję. Na koniec dnia dzielę się z Wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop oto jestem – 44 lata temu – napisała Kukulska.

Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie – brzmi tresć notatki.

 

ZOBACZ TEŻ:

Natalia Kukulska świętuje 3 latka córki (ZDJĘCIE)

Przez to, co opublikowała Natalia Kukulska, fani prawie PŁAKALI!

Natalia Kukulska po raz pierwszy w życiu odwiedziła miejsce katastrofy lotniczej, w której zginęła jej mama

Natalia Kukulska/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Jantar, mama Natalii Kukulskiej

Anna Jantar/fot. Jerzy Plonski/FORUM