W zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, że Kylie Jenner „ponownie” zerwała z Travisem Scottem. Ponownie, bowiem ona i ojciec jej dzieci rozstają się dosyć często. Kilka dni po tych rewelacjach wrzuciła do sieci bardzo wymowne zdjęcie, czy tym samym ogłosiła, że jest do wzięcia?

Kylie Jenner pozuje w samym staniku

Kylie postanowiła wczoraj rozgrzać nieco atmosferę na Instagramie publikując serię zdjęć. Kylie jest na nich w czarnym biustonoszu eksponującym jej biust. Trzyma także zalotnie palec w ustach. Swoją sesję podpisała:

„Nie bądź k****sko niegrzeczny” – czytamy.

 

Gdy Kylie udostępniła zdjęcia, jej fani szybko ją pochwalili życzliwymi komentarzami. „Twoja skóra promienieje” – napisał jeden z fanów, podczas gdy inny nazwał ją „pięknością”.  Wiele osób podzieliło się, że ich zdaniem zdjęcia są „niesamowite”. Nie zabrakło również komentarzy: „jesteś perfekcyjna”.

Kylie Jenner ZNÓW rozstała się z Travisem Scottem

Zestaw seksownych zdjęć Kylie pojawił się po tym, jak trafiła na pierwsze strony gazet po rzekomym rozstaniu ze swoim chłopakiem Travisem Scottem, który jest także ojcem jej dwójki dzieci, 4-letniej Stormi i 11-miesięcznego syna.Powodem rozstania ma być niezdolność rapera do pełnego zaangażowania.

„Jednym z czynników, które przyczyniły się do ich ostatniego rozstania, jest to, że po 6 latach spędzonych razem i dwójce dzieci Travis nadal nie pokazał Kylie, że jest jej oddany w 100 procentach na całe życie” – powiedział informator HollywoodLife EXCLUSIVE.

*EXCLUSIVE* – Kylie Jenner/ Forum

Travis Scott z córką fot. / Backgrid USA / Forum

Travis Scott z córką fot. / Backgrid USA / Forum