Plotki i emocje sięgnęły zenitu, gdy popularny raper Travis Scott wypuścił swoją nową piosenkę „Meltdown” na albumie „Utopia”. W utworze pojawiły się słowa, które sugerują, że Travis komentuje związek aktora Timothée Chalameta z Kylie Jenner.

Kylie Jenner zdetronizowana! To ON dostaje 9,5 mln złotych za post na Instagramie

Romans Kylie i Timothee to prawda?

W piosence „Meltdown” Travis rapuje: „Czekoladowy AP i czekoladowe Vs, mam fabrykę Willy’ego Wonki. Spal sportowca, jakby to były kalorie, znajdź inną płomień tak gorący jak ja”. Wiele osób nie mogło się oprzeć spekulacjom, że te słowa odnoszą się do Timothée, który właśnie otrzymał rolę Willy’ego Wonki w nadchodzącym prequelu tej kultowej postaci.

Nie sposób również nie zauważyć, że Timothée Chalamet był wcześniej łączony z Kylie Jenner. Chociaż żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie związku, fani obu stron intensywnie spekulowali na temat tego romansu.

Związek Kylie Jenner i Timothée Chalameta jest poważniejszy niż myślimy

Jednak warto pamiętać, że Travis Scott i Kylie Jenner mieli burzliwy związek, gdzie zrywali i wracali do siebie kilka razy. Para ma razem dwójkę dzieci, a ich życie prywatne często było na celowniku mediów i fanów.

Nie możemy jednak jednoznacznie stwierdzić, czy Travis Scott rzeczywiście kierował swoje teksty w stronę Timothée i Kylie. Piosenki często zawierają wiele znaczeń i interpretacji, a to może być jedynie zwykła przypadkowość. Jest jednak jasne, że wkrótce dowiemy się więcej o reakcji Timothée Chalameta na te kontrowersyjne słowa. Oczy wszystkich fanów są teraz zwrócone na gwiazdora, a atmosfera wokół tego tematu robi się coraz bardziej gorąca.

Kylie Jenner i Travis Scott złożyli oficjalne dokumenty o zmianę imienia dla syna

Tymczasem, album „Utopia” Travisa Scotta spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów i krytyków. Travis powrócił po tragicznych wydarzeniach na Festiwalu Astroworld, gdzie zginęło kilka osób i wielu zostało rannych. Wszyscy czekali na nową muzykę artysty, a ten nie zawodzi swoich fanów, prezentując kolejne wyjątkowe dzieło.

Forum

Wyciekła okładka z Kylie Jenner i Travisem Scottem, która nie miała ujrzeć światła dziennego!

Travis Scott i Kylie Jenner fot. The Mega Agency / Forum