Cristiano Ronaldo (38 l.) wyprzedził Kylie Jenner (25 l.) i został najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Według raportu HopperHQ słynny piłkarz dostaje ponad 9,5 mln złotych za sponsorowany post na Instagramie, w porównaniu z Kylie, która zarabia 7,5 mln złotych  za każdy post reklamowy.Profil Kylie Jenner obserwuje niecałe 400 milionów osób.

Kylie Jenner twierdzi, że JUŻ nie przerabia swoich zdjęć

Cristiano Ronaldo, którego na Instagramie obserwuje prawie 600 mln osób (!!!) często promuje na swoim koncie portal sportowy LiveScore, markę wellness Therabody i giełdę kryptowalut Binance.

Raport HopperHQ analizuje dane, w tym średnie zaangażowanie, częstotliwość publikowania, zmienne branżowe i liczbę obserwujących. Na bazie tych zmiennych stworzył listę TOP Instagrama. Kto jeszcze się na niej znalazł?

Lista najlepiej zarabiających na Instagramie

Na trzecim miejscu znajduje się Lionel Messi z 7 milionami złotych za sponsorowany post. Selena Gomez jest tuż za nim, podczas gdy Dwayne „The Rock” Johnson jest na 5. miejscu.

TAK Kylie Jenner będzie wyglądać na starość

Kim Kardashian, Khloe Kardashian i Kendall Jenner również znalazły się w pierwszej 10. Tymczasem Ariana Grande zajęła 7. miejsce na liście, bardzo blisko za Kim. Zaś Beyonce zgarnia 5,5 miliona złotych za każdy post.