Dwa tygodnie temu show-biznesem wstrząsnęła wiadomość o rozstaniu Kylie Jenner (21 l.) i Travisa Scotta (28 l.). Wydawali się być idealną parą i mają razem córeczkę Stormi. Podzielili się opieką nad nią, ale ostatnio razem we trójkę pojawili się na farmie dyniowej. Kylie nagrała też video z dziewczynką, na którym rozmawiają o tacie.

Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott się rozstali? Oto zaskakujące powody

Kylie Jenner i Travis Scott razem ze Stormi na dyniowej farmie

Kylie Jenner wczoraj pokazała zdjęcia z farmy dyniowej, na których jest ze swoją córeczką. Travis wstawił fotkę z tego samego miejsca na Instastory. Nie wiemy jednak, czy wrócili do siebie, czy po prostu chcieli wspólnie spędzić czas ze Stormi.

travis scott stormi

Oprócz tego celebrytka udostępniła film z dziewczynką słuchającą muzyki, który podpisała: córeczka tatusia. Kiedy Kylie mówi, że to ona śpiewa, Stormi wyraźnie chce słuchać Travisa: Nie jestem wystarczająco dobra? – zapytała.

View this post on Instagram

daddy’s girl 🙄🙄😍

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie Jenner i Travis Scott – dlaczego się rozstali?

Kylie i Travis podobno rozstali się z powodu różnych priorytetów.

Kylie jest młoda, ale chce tradycyjnego życia rodzinnego. Widziała swoje starsze siostry z dużymi rodzinami i wieloma dziećmi i chce tego samego. Uwielbiała przebywać w domu z Travisem i ich córką Stormi bardziej niż cokolwiek innego. Teraz ich priorytety są różne – powiedział informator E! News.

Pojawiały się jednak doniesienia o niewierności rapera, a celebrytka była widziana podczas nocnych schadzek z… byłym partnerem, Tygą.

Kim jest kochanka Travisa Scotta? Jest bardzo podobna do Kylie Jenner

Wrócili do siebie, czy po prostu są w dobrych stosunkach?

ZOBACZ TAKŻE:

Wycieczka po biurze Kylie Jenner sprawi, że poczujesz się bardzo biednie (WIDEO)

Kylie Jenner w megaseksownej małej czarnej udowadnia, że Kim może JUŻ ODEJŚĆ

View this post on Instagram

let the festivities begin 🧡

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on