Kylie Jenner (21 l.) czego się nie dotnie, zamienia w żyłę złota. Jennerka marketingowo ma ogromną moc przebicia. Internet kompletnie oszalał, gdy usłyszał wokal Kylie. W ekspertowym tempie kilkusekundowe wideo opanowało całą sieć. Zarówno internauci jak i gwiazdy show-biznesu zaczęli masowo przerabiać „piosenkę”.

Kylie Jenner spotkała się z Travisem Scottem; rozmawiała ze Stormi na temat taty, z którym się rozstała

Nagranie Kylie Jenner śpiewającej dla córki stało się viralem

Mogliśmy usłyszeć śpiewającą Kylie, gdy miliarderka robiła tour po swoim biurze Kylie Cosmetics. W ogromnym biurze znajduje się nawet sypialnia dla małej Stormi. W czasie nagrywania touru córka Kylie Jenner miała drzemkę. Kylie postanowiła obudzić dziecko śpiewając: „Rise and shine„, co oznacza „powstań i błyszcz„. Nikt nie spodziewał się, że kilkusekundowy śpiew Jenner zostanie takim viralem! Wideo Kylie Jenner śpiewającej córce Stormi Webster wywołało mnóstwo poruszenia. Zaczęły powstawać przeróbki utworu, mnóstwo memów a nawet do trendu dołączyły największe gwiazdy show-biznesu jak Miley Cyrus, czy były chłopak Tyga.

Internet kompletnie oszalał na punkcie śpiewającej Kylie

Kylie jest popularna w całym świecie, miliony kobiet wzoruje się na Jennerce. Ponad 2,5 miliona postów na Instagramie z użyciem hashtagu #RiseAndShine, a #RiseAndShineChallenge zyskuje popularność na Twitterze i Tik Tok. 16 października – w dniu, w którym Kylie opublikowała swój melodyjny głos – #RiseandShine osiągnął 4 miliony wyświetleń w ciągu jednego dnia. Dzień później wzrósł do 70 milionów wyświetleń … a w niedzielę wieczorem #RiseandShine osiągnął miliard wyświetleń. Statystyki są szalone, jednak teraz doskonale widać, jak ogromną siłę przebicia ma Kylie Jenner.

Kylie nie byłaby sobą gdyby medialnego sukcesu nie zamieniła w górę pieniędzy. Jenner stworzyła kolekcję bluz z niedorzecznym wzorem, w absurdalnej cenie. Mało tego rozpoczęły się rozmowy/negocjacje z ludźmi Ariany Grande o ewentualnym wykorzystaniu przez piosenkarkę sampla „rise and shine” w którejś z jej piosenek!

Słyszeliście śpiewającą Kylie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner w megaseksownej małej czarnej udowadnia, że Kim może JUŻ ODEJŚĆ

Wycieczka po biurze Kylie Jenner sprawi, że poczujesz się bardzo biednie (WIDEO)

Dlaczego Kylie Jenner i Travis Scott się rozstali? Oto zaskakujące powody

https://www.instagram.com/p/B3unNS4nD4P/

https://www.instagram.com/p/B3yEXM5JsXO/

Kylie Jenner

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Kylie Jenner

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Kylie Jenner

Fot.FORUM/BACKGRID USA