Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się już kilka tygodni temu. Z kolei media dowiedziały się o tym dopiero trzy dni temu, kiedy Kylie Jenner pojawiła się sama na ślubie Bieberów. Fani najmłodszej miliarderką nie mają wątpliwości, że związek rozpadł się przez liczne zdrady rapera.

Kochanka Travisa Scotta

Kylie Jenner rozstała się z Travisem Scottem. Mamy potwierdzenia na niewierność rapera

Na dodatek fani odnaleźli modelkę, z którą romansował Scott na Instagramie – jest to 27-letni Rojean Kar z Calabasas, w social mediach pod pseudonimem YungSweetRo. Od dawna mówi się, że ma stałe relacje z 28-letnim raperem.

Fani zauważyli, że Kylie zablokowała modelkę w marcu zeszłego roku, mniej więcej w tym samym czasie, gdy Kylie i Travis się pokłócili, a raper usunął swoje konto na Instagramie. Po tym, jak świat obiegła wiadomość, że Kylie i Scott się rozstali, Rojean Kar ustawiła swój Instagram jako prywatny, co spowodowało, że fani zaczęli się domyślać i szukać dowodów.

Nie trzeba było długo się doszukiwać – po pierwsze pojawiły się te same buty Travisa na zdjęciu modelki. Po drugie pojawiali się w tych samych miejscach i o podobnym czasie. Po trzecie miała na sobie kurtkę należącą do muzyka.