Kylie Jenner (22 l.) wiedzie bajkowe życie. W tak młodym wieku została najmłodszą miliarderką na świecie, a wszystko dzięki firmie kosmetycznej sygnowanej własnym imieniem. Były chłopak Kylie, Travis Scott i jej siostry są niesamowicie dumni z miliarderki, gdyż zdecydowała się na poważny krok w swojej karierze. 

Sofia Richie pokazała zdjęcie w BIKINI. Zaczyna coraz bardziej przypominać Kylie Jenner

Kylie Jenner sprzedała udziały w swojej firmie

Kylie Jenner wykonała ogromny ruch w stronę rozwoju swojej firmy kosmetycznej i spotkała się z ogromnym wsparciem od najbliższej rodziny i przyjaciół. Potentatka makijażowego biznesu sprzedała 51% udziałów w Kylie Cosmetics, konglomeratowi kosmetycznemu Coty, który jest właścicielem popularnych marek kosmetycznych jak: Covergirl i Clairol. Jenner zdecydowała się na tak odważny krok i sprzedała udziały za ogromną kwotę 600 milionów dolarów.

Travis i Kylie są nadal bardzo blisko. Stale są w kontakcie telefonicznym, często rozmawiają po kilka razy dziennie. Travis wiedział wszystko o tej umowie, zanim Kylie ją podpisała. Jest z niej bardzo, bardzo dumny. Zwłaszcza, że Stormi ma świetny przykład tego, jak wygląda ciężka praca. Bez względu na ich status jako pary, Travis zawsze będzie kochał i wspierał Kylie – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia miliarderki portalowi Hollywood Life

Kylie założyła swoje imperium kosmetyczne, Kylie Cosmetics w 2015 roku. Pierwszymi produktami, które można było kupić od Jenner były zestawy do ust, które po uruchomieniu strony wyprzedały się w niecałą minutę. Rodzina i najbliżsi Kylie nie mogli wyjść z podziwu, jak niesamowitą bizneswoman jest celebrytka. Wygląda na to, że Jenner wiedziała od początku na jaką żyłę złota trafiła. 

Kylie Jenner reklamuje świąteczną kolekcję kosmetyków:

https://www.instagram.com/p/B40vABynIuq/

Rzeczywiście widzicie w niej prawdziwą bizneswoman?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ex chłopak Kylie Jenner-Tyga na randce z klonem miliarderki (FOTO)

Kylie Jenner z małą Stormi wspiera swojego byłego chłopaka

Kendall Jenner sfotografowana podczas schadzki z chłopakiem; próbowała ukryć się przed paparazzi (ZDJĘCIA)