Kylie Jenner kilka tygodni po urodzeniu swojego synka postanowiła zmienić mu imię. Spekulacje na temat wybranego przez nią imienia pojawiały się na długo przed porodem. Nikt nie spodziewał się, że nazwie syna Wolf. Pomimo tego, że te imię jest już nieaktualne, celebrytka nie ujawniła na co je zmieniła. W najnowszym wywiadzie zdradza dlaczego.

Kylie Jenner mówi o nowym imieniu jej synka

Od lat celebryci prześcigają się w doborze jak najbardziej oryginalnego imienia dla swoich pociech. Tak też stało się w przypadku Kylie Jenner, która niedawno urodziła drugie dziecko. Do starszej siostry o imieniu Stormi dołączył braciszek o imieniu Wolf. Wcześniej wszyscy spekulowali, że jej synek będzie się nazywał Angel, na co miały wskazywać używane przez nią emotikony w czasie ciąży.

Kylie Jenner i Travis Scott zmienili imię swojemu synkowi: „Nie czuliśmy, że do niego pasuje”

Jednak „Wilk” z jakichś powodów okazał się nieodpowiedni. Kilka tygodni po porodzie Jenner uznała, że zmieni mu imię. Mimo iż, ogłosiła to publicznie stwierdziła, nie ujawniła nowego imienia.

Ewa Farna urodziła! Wybrała piękne imię dla maluszka

W najnowszym wywiadzie dla Extra! została zapytana dlaczego nie ujawniła jeszcze imienia syna.

„Po prostu nie zmieniliśmy tego jeszcze w pełni legalnie. Nie chcę więc ogłaszać nowego imienia, a potem ponownie go zmieniać. Więc tak, po prostu nie jesteśmy gotowi do dzielenia się… ”- powiedziała Kylie.

OMG! Doda zmienia IMIĘ i NAZWISKO

Jakie imię obstawiacie? Będzie bardziej dziwnie?

Kylie Jenner fot. Backgrid USA / Forum

 Forum

Kylie Jenner, Kim and Khloe Kardashian head out for dinner at Craigs in West Hollywood, CA.
21 May 2021,Image: 612078425, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: TheRealSPW / MEGA / The Mega Agency / Forum