Poprzedni rok niewątpliwie dał Dodzie w kość i wystawił jej zdrowie psychiczne na ciężką próbę – otwarta wojna z ex-mężem w trakcie produkcji „Dziewczyn z Dubaju”, publiczne pranie brudów i zamieszanie artystki w oszustwa finansowe Stępnia.

Ostatecznie ich 5-letnie małżeństwo zakończyło się głośnym rozwodem, a Doda na nowo rozkwitła – jej film bije rekordy popularności, a nowy singiel „Fake love” można usłyszeć w każdej znanej rozgłośni radiowej.

Piosenkarka postanowiła też wziąć sobie do serca powiedzenie „nowy rok, nowa ja” i w 2022 roku uznała, że…zmienia imię i nazwisko!

PIERWSZE morsowanie DODY! Wymiękła czy nie?

OMG! Doda zmienia IMIĘ i NAZWISKO

Dorota Rabczewska od ślubu ze swoim byłym już mężem nosiła dwa nazwiska: Rabczewska-Stępień. Nowy rok postanowiła więc zacząć od uporządkowania spraw związanych z byłym mężem i raz na zawsze się od niego odciąć – artystka pochwaliła się więc na Instagramie, że idzie odebrać nowe zdjęcie do dokumentów i powraca do swojego panieńskiego nazwiska:

Idzie nowe. Idę odebrać zdjęcie do dowodu, paszportu, prawa jazdy i wszystkich dokumentów, bo wracam do swojego nazwiska panieńskiego.

Zaskoczyła jednak fanów, ponieważ w ramach wymiany dokumentów postanowiła także wprowadzić korektę…w kwestii imion!

Postanowiłam przy okazji wykorzystać ten moment, by dopisać sobie drugie imię, którego nie mam i nigdy nie miałam – wyznała artystka

Jako główny argument za swoją decyzją podała zmiany w życiu:

Czuję, że to jest ten moment. Pokonałam wiele złych rzeczy w tamtym roku. Udało mi się przetrwać, zawalczyć o siebie. Także robię teraz mnóstwo fantastycznych, ekscytujących rzeczy. Podejmuję różne fajne decyzje, których kiedyś bym nie podjęła. Bo uznałam, że raz się żyje. I dlatego też jak będę miała ochotę, to sobie wezmę drugie imię: „różowy smok z tęczą ku*wa na ogonie” – zażartowała Doda. – Nie no, wiadomo, że takiego nie zrobię. Dlatego pytanie do was: potrzebuję drugiego imienia. Pięknie brzmiącego, oryginalnego, które będzie przedstawiać moją moc, charyzmę, energię. Wysyłajcie pomysły

Z kolei w nowym poście na Instagramie zdobyła się na szczere wyznanie podsumowujące jej ostatni rok, w którym opisała jak zmieniło się jej podejście do życia i nauczyła się cieszyć codziennością:

Kiedy ktoś pyta: jaki jest twój największy sukces 2021 r? „to,że przetrwałam”-odpowiadam. Byłam na dnie ,byłam w piekle ,byłam po drugiej stronie , i najgorsze … NIE BYŁAM SOBĄ. Może Was to zdziwi ale jestem wdzięczna za każdą tamtą sekundę. Nauczyła mnie doceniać,dbać ,cieszyć się pielęgnować i chronić małe ,drobne rzeczy dnia codziennego. Przestać gonić za wielkimi celami ,lekceważąc małe. I najgorsze odkładać siebie i życie na potem.

Na koniec ponownie zaapelowała do fanów o pomoc w znalezieniu nowego imienia. Zaznaczyła jednak, że imię ma „podkreślić moją energię, charyzmę, moc i serce” i nie ma być imieniem „po babci ani po mamie”

Ciekawe co wymyśli?

Chcecie iść na studniówkę z Dodą? Okej, ale pod jednym warunkiem

Doda, fot. akpa

Doda, fot. akpa

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Doda zapewnia, że nie jest bogata: "Jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich"

Doda zapewnia, że nie jest bogata: „Jestem goła i wesoła po moich eskapadach małżeńskich”

Doda w białej mini i elegancka Izabela Janachowska na Kongresie Kobiet Biznesu (ZDJĘCIA)

Doda w białej mini i elegancka Izabela Janachowska na Kongresie Kobiet Biznesu (ZDJĘCIA)

Doda, fot. Akpa

Doda, fot. Akpa