Lady Amelia Windsor (24 l.) uznana została najpiękniejszą członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Arystokratka pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie kilka skandali. Została zauważona przez fotoreporterów, ale tym razem wyglądała jak wcielenie anioła. Zobaczcie sami.

Koronawirus w szkole księcia Georga i księżniczki Charlotte? Co na to rodzina królewska?

Elegancka Lady Amelia Windsor na zakupach

Lady Amelia Windsor jest 37. osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Przez magazyn Tatler została okrzyknięta najpiękniejszym członkiem rodziny królewskiej. Młoda z nienaganną sylwetką i fotogeniczną twarzą – nic dziwnego, że wzbudza takie zainteresowanie w mediach.

Amelia została zauważona przez fotoreporterów, gdy spacerowała po Notting Hill podczas pandemii spowodowanej przez koronawirusa. Arystokratka nie była niczym zabezpieczona. Gwiazdy za oceanem na zakupy ubierają lateksowe rękawiczki i mają przy sobie chusteczki antybakteryjne – Lady Amelia nie miała takiej potrzeby.

Zasłoniła jedynie głowę kapturem, przez co trochę przypominała Królową Elżbietę.

Uciekający BIUST i tragiczne PIĘTY kuzynki księcia Williama!

Tego dnia Amelia postawiła na elegancki płaszcz w pepitkę, który

Lady Amelia Windsor na zakupach w obawie przed koronawirusem.

Fot.Forum/Backgrid UK

Lady Amelia Windsor na zakupach spożywczych.

Fot.Forum/Backgrid UK

Młoda Windsorówna zrobiła zakupy spożywcze w sklepie z organiczną żywnością. Amelia płaszcz w pepitkę połączyła ze spódnicą o długości midi, a także czarnymi botkami i torebką od Stelli McCartney.

Lady Amelia Windsor wychodzi ze sklepu z organiczną żywnością.

Fot.Forum/Backgrid UK

Lady Amelia, która w tym roku ukończyła uniwersytet w Edynburgu, podpisał kontrakt z byłą agencją Kate Moss. Arystokratka nie będzie jedyną członkinią rodziny królewskiej, która chce sprawdzić się w modelingu. Lady Kitty Spencer również z powodzeniem realizuje karierę w modzie. 

Lady Amelia Windsor

Fot.Forum/Backgrid UK

Lady Amelia Windsor na Instagramie

Arystokratka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie jej życie podpatruje ponad 82 tys. Internautów. Amelia udostępnia zdjęcia z podróży czy pracy i zachwyca swoją delikatną urodą.

Podoba się Wam stylizacja arystokratki?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lady Marina Windsor nie została zaproszona na ślub Meghan i Harry’ego. Marina jest naczelną skandalistką rodziny królewskiej?

Nowa niania dla Archiego. Była z rodziną królewską Sussex na wakacjach (ZDJĘCIA)

Królowa Elżbieta odbyła CZTEROGODZINNĄ rozmowę z księciem Harrym. Podjęli zaskakującą decyzję