Kylie Jenner (22 l.) jest najmłodszą miliarderką na świecie i bardzo wpływową osobą. Na Instagramie obserwuje ją na ten moment 166 milionów osób. Nic dziwnego, że Naczelny Lekarz, anestezjolog Jerome Adams zaapelował właśnie do niej, jeśli chodzi o walkę z koronawirusem.

Kylie Jenner twierdzi, że ciąża przygotowała ją do kwarantanny

Lekarz ma prośbę do Kylie Jenner

Dr Jerome Adams pojawił się w Good Morning America i poprosił osoby, które mają dużo obserwatorów i wpływ na młodych ludzi, w tym Kylie Jenner, aby zachęcali do pozostania w domach. Niestety, nastolatki wciąż gromadzą się w grupach.


Wiosna 2020 to ukłon w stronę pastelowych kolorów podkreślających piękno kobiecości. Sukienki w tych kolorach znajdziesz TUTAJ


To, co naprawdę musimy zrobić to poprosić wpływowe osoby w mediach społecznościowych, takie jak Kevin Durant, Donovan Mitchell, Kylie Jenner i pomóc ludziom zrozumieć, że to poważna sprawa. Ludzie umierają. Widzimy, jak z Włoch napływają nowe dane, że młodzi ludzie mogą być bardziej narażeni na ryzyko w różnych sytuacjach niż wcześniej sądziliśmy. Pomyśl o swojej babci, pomyśl o swoim dziadku, pomyśl o tym, że rozprzestrzeniasz chorobę, która może ich ostatecznie zabić – powiedział.

Na szczęście Kylie nie trzeba na to namawiać. Celebrytka od ponad tygodnia siedzi w domu i zachęca do tego obserwatorów. Po wypowiedzi lekarza ponownie zaapelowała do fanów.

Proszę pozostań w środku, zachowaj dystans, poddaj się kwarantannie. Jeśli mieszkasz z rodzicami, nie chcesz przecież wrócić do domu i ich zarazić. Możesz to mieć, a nawet nie wiedzieć i zarażać innych ludzi – kontynuowała. To poważna sprawa. Jedynym sposobem, aby to spowolnić, jest pozostanie w domu, ponieważ obecnie nie ma jeszcze lekarstwa. Nikt nie jest na to odporny, millenialsi nie są na to odporni.

Khloe Kardashian zdradziła macierzyński sekret Kylie Jenner

Wszystkie siostry Kardashian poddają się kwarantannie i każda z nich prosi o to swoich obserwatorów.

My też zachęcamy wszystkich do tego, aby pozostać w domach.

Kylie Jenner na zakupach

Kylie Jenner na zakupach fot. Forum, Backgrid UK

Kylie Jenner na premierze filmu o Travisie Scottcie

Kylie Jenner na premierze filmu o Travisie Scottcie Fot: Forum, Mega Agency