Kylie Jenner (22 l.) ogranicza kontakty z innymi osobami jak tylko może. Miliarderka nie spotyka się nawet z siostrami, tylko przesiaduje w swojej luksusowej posiadłości w Calabasas, podczas gdy panuje epidemia koronawirusa.

Tańsza podróbka Kylie Jenner – Anastasia Karanikolaou nie przejmuje się koronawirusem i idzie na imprezę (FOTO)

Kylie Jenner nie ma problemu z domową kwarantanną

Kylie na Instagramie chętnie angażuje się społecznie. Jennerka podczas pożarów w Australii przekazała datek – a teraz gdy panuje epidemia zachorowań na koronawirusa zachęca do pozostania w domach. Kylie powiedziała, że okres ciąży świetnie przygotował ją do domowej kwarantanny. 

Kylie Jenner widać wystający brzuszek. CIĄŻA?

Jennerce udało się utrzymać swoją ciążę prawie do końca w tajemnicy. Wtedy zniknęła z mediów a jak coś dodawała, to w taki sposób by nie było widać całej sylwetki.

Kolejny dzień, aby potraktować dystans społeczny poważnie i poddać się kwarantannie. U mnie dzień 8. Ciąża przygotowała mnie na kwarantannę, nie opuszczałam domu przez miesiące – napisała celebrytka na InstaStory

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Tak jak napisała celebrytka, od 8 dni nie opuszcza swojego domu, bo jej własne zdrowie i jej córki są dla niej najważniejsze. Z drugiej strony mając taką posiadłość – nic dziwne, że Jenner za niczym nie tęskni. 

Kylie Jenner pokazała swój DOM. Będziecie w SZOKU, gdy zobaczycie jak mieszka

Zaledwie dwa tygodnie temu Kylie i jej bliskie przyjaciółki – w tym Stassie Karanikolaou bawiły się na Bahamach, a teraz sytuacja jest na tyle poważna że izolują się w domach. Znając Kylie nawet podczas kwarantanny jest u niej wesoło.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Fani śmieją się z Kylie Jenner, która coraz bardziej upodabnia się do Beyonce

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

Kylie Jenner w bez makijażu i w dresach robi zakupy.

Kylie Jenner, Fot.FORUM

Kylie Jenner w idealnie ułożonych włosach wychodzi z nagrać do reality show.

Kylie Jenner, Fot.Forum/Backgrid USA