Leonardo DiCaprio i jego wieloletnia dziewczyna Camila Morrone zostali sfotografowani razem w Nowym Jorku w miniony poniedziałek. Jak widać pogłoski o ich rozstaniu są nieprawdziwe.

Leonardo DiCaprio z Tobey Maguierem na kolacji z koleżankami

Leonardo DiCaprio i jego wieloletnia dziewczyna Camila Morrone

47-letni Leonardo DiCaprio i 24-letnia Camila Morrone zostali przyłapani przez paparazzi, gdy wychodzili z lunchu w restauracji na nowojorskim Manhattanie. Oboje w bardzo komfortowych stylizacjach, nie rzucali się w oczy. Leonardo DiCaprio miał na sobie maseczkę, co jeszcze utrudniało jego rozpoznanie.

Leonardo Dicaprio miał na sobie typową dla siebie stylizację. Klasyczne jeansy, czarne sportowe buty, biały T-shirt, a na nim koszula. A do tego nieodzowna czapeczka z daszkiem, tym razem z napisem „LA”.

Czy to ta jedyna?

Para mieszka razem w domu w Los Angeles, a nawet adoptowała kilka psów rasy Husky podczas kwarantanny w 2020 roku.

Leonardo DiCaprio sprzedał swój w Malibu

W listopadzie ubiegłego roku doniesiono, że pomimo utrzymywania ich związku w dużej mierze poza centrum uwagi, para jest „bliżej niż kiedykolwiek”.

Leonardo Dicaprio i Camila Morrone zaczęli spotykać się w 2017 roku. Jednak poznali się na długo wcześniej – parę poznał ze sobą ojczym Morrone – nikt inny, jak Al Pacino. I chociaż uczestniczyli w wielu głośnych wydarzeniach, zawsze starają się przychodzić na eventy „osobno”.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone Fot. Forum