Lexy Chaplin jest obecnie na szczycie popularności. Mimo że ostatnio miała kilka wizerunkowych potknięciach, to jednak nadal ma ogromną rzeszę fanów. Sławę zyskała, dzięki projektowi Team X, w którym udział brali Marcin Dubiel, Stuart Burton, Julia Kostera i Kacper Błoński.

Lexy żałuje występu w podcaście u Żurnalisty?

Lexy niedawno pojawiła się w podcaście Żurnalisty, który przepytał ją z głośnych afer. Oczywiście wrócił do tematu Teamu X, dzięki któremu influencerka się wybiła. Poruszył temat związku z Marcinem Dubielem, afery „Pandora Gate” i rozwiązania umowy z Deynn.

Deynn ostro o współpracy z Lexy. Odpowiedziała na jej wywiad!

To ostatnie przysporzyło jej trochę kłopotów, nawet już po opublikowanym wywiadzie. Deynn szybko zareagowała na wypowiedź influencerki i nagrała wideo, na którym powiedziała całą prawdę, co do współpracy z Lexy. Po tej odpowiedzi, na Instagramie młodej influencerki pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, które cały czas spływają na jej profil.

Lexy Chaplin komentuje film „Pandora Gate”. O wszystkim wiedziała, a nic nie zrobiła?

Teraz fani na Instagramie zaczęli dopytywać młodą celebrytkę, czy podobał jej się wywiad u Żurnalisty, a także czy podzieli się dodatkowymi informacjami w tym temacie. Lexy przyznała, że nie mogła spać po wywiadzie, jednak chciała się komuś wygadać i dlatego wzięła w nim udział. Twierdzi także, że znajomi i rodzina odradzali jej udział w podcaście.

Ja się bardzo, bardzo długo zastanawiałam, czy iść na właśnie, ale czułam potrzebę się wygadać po prostu. Ja powinnam chyba iść na terapię. […] Jak powiedziałam tutaj, że chcę iść moim moim bliskim, to niektórzy tak średnio, żebym jeszcze nie pogorszyła bardziej swojej sytuacji, ale ostatecznie poszłam i bardzo, bardzo się cieszę. […] Ogólnie dwa dni po wywiadzie ja nie mogłam spać, ja się budziłam w nocy ze stresu. Nigdy tak nie miałam, że po prostu środek nocy, ja miałam we śnie, że ten wywiad wyszedł i że ludzie coś tam gadają, że coś tam wyciągają z kontekstu…  – mówi Lexy na swoim InstaStories

Fani Lexy Chaplin w końcu się doczekali. Wydała swój pierwszy singiel!

Stwierdziła również, że kilka rzeczy zmieniłaby w tym wywiadzie, ale nie uważa żeby wyszedł najgorzej.

Wiecie, jak się kłócicie i potem, jakby już po tej kłótni, jak wracacie, nie wiem do domu czy coś, to nagle wam przychodzą wszystkie argumenty najlepsze. Co mogliście powiedzieć, jak mogliście odpowiedzieć, co byście mogli zmienić? I ja właśnie miałam tak po po tym wywiadzie, że mogłam tam tak powiedzieć, mogłam dopowiedzieć, to by lepiej brzmiało, ale wyszło dosyć naturalnie. – wyznaje Lexy Chaplin

Instagram/lexychaplin

Instagram/lexychaplin

Instagram/lexychaplin

Instagram/lexychaplin

Lexy; IG:lexychaplin