Każdy sezon „Love island. Wyspa miłości” wzbudza wiele negatywnych emocji i tak też jest tym razem. Do tej pory duży hejt wylewał się na Weronikę i Alberta. Tym razem padło na Anię!

Sylwia Madeńska z w końcu na swoim. Pochwaliła się świeżo wyremontowanym mieszkaniem

„Love Island. Wyspa miłości”. Ania podpadła widzom

Ania rozmawiała z Rafałem o tym, co ją boli w kontaktach z Albertem. Jego brak matury i niższy poziom intelektualny od niej przeszkadza dziewczynie w budowaniu jakiejkolwiek relacji z chłopakiem. Przyznała, że Rafał jest inteligentny i porusza z nim wiele tematów, a niestety tego jej brakuje u Alberta.

Love Island. Widzowie są wściekli na Karolinę Gilon. Nie chcą jej w kolejnym sezonie

W końcu Ania zdecydowała się na rozmowę z Albertem i postanowiła więc wprost powiedzieć, co jej leży na sercu. Brutalnie oznajmiła, że nie dorównuje jej intelektualnie:

Zaczęłam sobie rozkminiać naszą relację i widzę, że my nie mamy o czym rozmawiać. Zraziło mnie to, że nie masz matury. Jesteśmy na innym poziomie intelektualnym – powiedziała Ania. 

Alberta bardzo zabolały słowa Ani, których nie mógł zrozumieć i przyjąć do wiadomości. Natomiast trzeba przyznać, że w tej sytuacji całkiem dobrze się zachował. Zauważył, że nie powinno się takich rzeczy mówić drugiej osobie:

Nie wstyd ci mówić takich rzeczy? Chcesz powiedzieć, że jestem głupszy niż ty? Ja nikomu bym czegoś takiego nie powiedział. Żenada. Szacun, że to mówisz przy kamerach – skwitował.

Marta i Adam z „Love Island” już się rozstali! „Nie zakochał się”

Internauci są rozczarowani zachowaniem Ani. Do tej pory miała nienadszarpnięty wizerunek i wzbudzała pozytywne emocje, ale po tym, co ostatnio zrobiła, raczej ciężko jej będzie odbudować zaufania widzów.

  • Z całym szacunkiem, ale wypowiedz Ani była okropna. Jak można kategoryzować ludzi poprzez wykształcenie. Chłopak powiedział, że wcześnie zaczął prace aby się utrzymać. Zaradność u faceta to rewelacyjna cecha. Co ta dziewczyna ma w głowie ..
  • Ania nałożyła okulary i myśli, że wszystkie rozumy pozjadała
  • Nigdy w żadnym programie nie słyszałam tak żenującego zdania. Moja droga! Inteligentna osoba nigdy nie obnosi się ze swoją mądrością, dla inteligentnych osób, wartością nadrzędną jest skromność
  • Swoją wypowiedzią pokazała, kto jest na jakim poziome, co za typiara
  • Chłop jej się zwierza, że nie miał warunków, a ta pusta tak z nim jedzie, brak słów. Tej Pani już podziękujemy – piszą internauci.