„Love Island. Wyspa Miłości” po niedzielnym odcinku coraz bardziej emocjonalny. W poprzednich odcinkach po wybraniu pary przez Nicki i Magdę, zostało czworo singli: Mundek, Kornelia, Kamil i Alicja.

Love Island. Wyspa Miłości

Ada z „Love Island” wyrzucona z WOJSKA? Wydała OŚWIADCZENIE

Karolina Gilon ostrzegła, że jeden singiel będzie musiał opuścić wyspę, więc powinni się spieszyć z szukaniem miłości. Widzowie przez aplikację głosowali, kto ma najmniej szans na znalezienie partnera. Karolina Gilon wróciła do willi po dwóch dniach i oświadczyła, że z programem żegna się Kamil.

Kamil ma 32 lata i przyleciał z Nowego Jorku. W wieku 5 lat wyprowadził się z rodzicami z Polski do Stanów Zjednoczonych. Przez 17 lat grał w piłkę nożną, a teraz jest agentem nieruchomości. Kiedy Kamil wszedł do willi, niemal wszystkie dziewczyny zachwyciły się nowym uczestnikiem, a najbardziej Alicja, która jest zakochana w Nowym Jorku. Niestety z czasem Kamil nie starał się o żadną kobietę, sam przyznał, że w Nowym Jorku to on jest podrywany. Koledzy z wyspy stwierdzili nawet, że nie potrafi rozmawiać z kobietami. Kamil był też w podobnym amerykańskim programie: The Bachelorette oraz Bachelor In Paradise. Widzowie amerykańskiego programu uważają, że zachował się nieprzyzwoicie wobec innej dziewczyny.

View this post on Instagram

Bright lights and Empty Hearts, NYC

A post shared by KAMIL NICALEK (@kamiloo) on

Komentarze po odpadnięciu Kamila na Instagramie: 

  • Wydaje mi się, że niepotrzebnie wyszły jakieś sensacje, że w innym programie zerwał po chamsku z dziewczyna, bo przez to ludzie patrzyli już na niego inaczej i widać masę hejtu w komentarzach. A wygląda naprawdę na fajnego, miłego gościa i szkoda ze odpadł
  • Fajne pożegnanie Kamila i mądre słowa na końcu, widać że wrażliwy, ale dobry chłopak z niego, mimo wszystko życzę mu wszystkiego dobrego, aby odnalazł miłość
  • Kamil przystojna bestia tylko jego charakter pozostawił wiele do życzenia
  • Kamil został w głosowaniu rozliczony za poprzednie reality-show. Nie widzę innego wytłumaczenia. Na Love Island pokazał się z bardzo dobrej strony. Szkoda, że odpadł.

Na wysypie nieźle namieszała Oliwia, a później nowa uczestniczka Magda Karwacka. Na początku Oliwia po ostrej kłótni z Igorem chciała spróbować z Mikołaje, który zrobił sobie ogromne nadzieje. Oliwka ostatecznie wybrała Igora. Z kolei Igor po długich przemyśleniach postanowił spróbować w parze z Magdą.

Odrzucenie Mikołaja przez Oliwię oraz zakończenie jej relacji z Igorem sprawiły, że sytuacja między tą parą stała się mocno skomplikowana. W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj ponownie porozmawiali. Islanderka powiedziała partnerowi, że jest on jedyną osobą na Wyspie, z którą tak dobrze się dogaduje. Mikołaj przyznał, że wciąż czuje coś do swojej partnerki, potrzebuje jednak czasu, by móc rozwinąć to, co między nimi jest. Wygląda na to, że ten związek jeszcze nie jest spisany na straty.

Oliwia miała Maggdzie za złe, że ta nie porozmawiała z nią, zanim zdecydowała się wybrać Igora na swojego partnera. Dziewczyny postanowiły pogadać i wyjaśnić sobie wszelkie niedopowiedzenia. Magda powiedziała rywalce, że decyzja, którą podjął Igor, była podyktowana tym, co czuł i myślał, ona nie musiała go do niczego zmuszać. Oliwia zasiała jednak w Magdzie ziarno niepewności – „zastanów się nad nim, skoro wobec mnie był taki nieszczery”. Po rozmowie z Oliwią, Magda postanowiła zweryfikować to, co usłyszała. Igor zapewnił ją, że jest w 100% pewny swojego wyboru i będzie starał się jak tylko potrafi, by dbac o ich relację. Kilka godzin później nasza nowa para wybrała się na randkę na plażę. Romantyczne chwile sam na sam chyba jeszcze bardziej utwierdziły naszych Wyspiarzy, że ich relacja zmierza w dobrym kierunku.

Uczestniczka „Top Model” poszła do „Love Island”. TVN nie będzie zadowolony

Jak widzą to internauci?

  • Kurczę z całej siły chce tej Magdzie uwierzyć, ale coś mi nie pasuje
  • Nie wierze, że ona przyszła tu się zakochać 🙂 czysta gra i tyle
  • Nie no, Magda w ogóle nie jest faworyzowana xD wejście ma najlepsze ze wszystkich lasek, od razu randka z Igorem..
  • Oliwia zła, niedobra, niedojrzała, okropna… A Igor z dnia na dzień się odkochał w Oliwii i czuje coś do Magdy, no hit
View this post on Instagram

Can I just get some Ice Cream ?🍦

A post shared by KAMIL NICALEK (@kamiloo) on