Od tygodni krążyły domysły, że Brian Austin Green i Megan Fox postanowili zakończyć swoje, trwające 10 lat, małżeństwo. W końcu aktor potwierdził to w swoim podcaście i wówczas wypowiedział się o Megan. Przyznał, że nie chce być z nią skłócony i nie chce, aby ktoś myślał źle o niej i o raperze Machine Gun Kellym, z którym rzekomo spotyka się Megan.

Brian Austin Green na zakupach. W ten sposób dał znać, że jest wolny?

Brian Austin Green nadal kocha Megan Fox

Znajomi Briana twierdzą, że ten bardzo przeżywa rozstanie z ukochaną. Nadal coś czuje do Megan i ma nadzieję, że uda im się do siebie wrócić. Przypomnijmy, że para miała już kilka kryzysów, a w 2015 roku aktorka złożyła pozew rozwodowy. Mimo to się nie rozstali.

Brian stara się być silny i myśleć pozytywnie, ale jest to dla niego bardzo bolesne. Nadal jest zakochany w Megan, więc można sobie wyobrazić, jak trudna jest dla niego ta sytuacja. (…) Mimo że nadal ją kocha, to zaakceptował to i koncentruje się na ich dzieciach i robi wszystko, co dla nich dobre. (…) Byłby zachwycony, gdyby mogli wrócić do siebie, myśli racjonalnie, ale też nie stracił nadziei. Nadal jest miłością jego życia – twierdzi informator HollywoodLife.

Machine Gun Kelly był powodem rozpadu związku?

Źródło dodaje też, że Machine Gun Kelly nie był powodem rozpadu związku Megan i Briana. Aktorka nie randkuje z Maichine Gun Kellym. Ponoć nie ma teraz ochoty na związki. Brian w swoim podcaście również informował, że Meghan i raper są jedynie przyjaciółmi. Prawdopodobnie plotki o ich związku wzięły się z tego, ze MGK jest singlem.

W takim razie może faktycznie aktorzy się ze sobą jeszcze zejdą? To, że Brian Austin Green pozytywnie wypowiada się o ukochanej, tylko działa na plus. Czy Megan weźmie to pod uwagę?

ZOBACZ TEŻ:

To z nim związała się Megan Fox? Raper dość wcześnie został OJCEM

Synowie Megan Fox są wychowywani bez zwracania uwagi na płeć – mama kupuje im sukienki i różowe buty (ZDJĘCIA)

Fani są PRZERAŻENI tym, co się stało z TWARZĄ Megan Fox

Megan Fox i Brian Austin Green na spacerze z dziećmi

Megan Fox i Brian Austin Green z dziećmi/fot. Forum

Megan Fox i Brian Austin Green na spacerze z dziećmi

Megan Fox i Brian Austin Green z dziećmi/fot. Forum

Megan Fox i Brian Austin Green na czerwonym dywanie

Megan Fox i Brian Austin Green/fot. Forum

Megan Fox i Brian Austin Green na spacerze z dziećmi

Megan Fox i Brian Austin Green z dziećmi/fot. Forum