Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się spekulacje, że Megan Fox i Brian Austin Green przechodzą kolejny kryzys w związku. I choć już kilka razy rozstawali się i wracali do siebie, to teraz chyba nie ma na to szans.

Megan Fox i Brian Austin Green ROZSTALI SIĘ! Aktor potwierdził plotki

To oficjalne: Brian Austin Green i Megan Fox nie są razem

Megan i Brian już od dłuższego czasu mieszkają osobno i dzielą się opieką nad dziećmi. To na podstawie zdjęć paparazzi pojawiły się pierwsze domysły, że w ich związku źle się dzieje. Paparazzi zatem jeszcze baczniej obserwowali parę. I szybko okazało się, że aktor przestał nosić obrączkę, choć jego żona nadal miała ją na palcu. Wkrótce się to zmieniło i Megan też z niej zrezygnowała, a wtedy Brian znów ją nosił.

W końcu Brian Austin Green oficjalnie potwierdził to, o czym media pisały od tygodni. Brian i Megan rozstali się. Aktor powiedział o tym w swoim podcaście. Dodał, że nie chce by rozeszli się skłóceni, chociażby ze względu na dzieci – mają trzech synów.

Megan ponoć już związała się z nowym partnerem, raperem Machine Gun Kellym. Nie wiadomo, czy serce Briana też jest już zajęte. Ostatnio aktor został zauważony podczas zakupów i wyraźnie widać, że wziął przykład z Megan i obrączkę zostawił nie na palcu, a gdzieś w domu. Tak daje znać, że jest wolny? Lubiliście tę parę?

ZOBACZ TEŻ:

To z nim związała się Megan Fox? Raper dość wcześnie został OJCEM

Megan Fox z trzema synami i mężem urządzili sobie piknik na chodniku (ZDJĘCIA)

7-letni syn Megan Fox w długiej sukni na urodzinowym party (ZDJĘCIA)

 

Brian Austin Green ze sklepowym wózkiem

Brian Austin Green/fot. Backgrid USA/Forum

Brian Austin Green ze sklepowym wózkiem

Brian Austin Green/fot. Backgrid USA/Forum

Brian Austin Green ze sklepowym wózkiem

Brian Austin Green/fot. Backgrid USA/Forum