Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. Od 2010 roku prowadzi w TVN program „Kuchenne rewolucje”, a od 2012 jest jurorką w programie „MasterChef”. Jej kontrowersyjne zachowania i wypowiedzi oraz ekscentryczny styl bycia sprawiają, że ma tyle hejterów co i fanów, chociaż tego drugiego zdecydowanie więcej.

Prywatnie Magda Gessler jest mamą Lary Gessler i Tadeusza Müllera oraz szczęśliwą babcią wnucząt: Neny i Bernarda.

WOW! Magda Gessler pokazała fotkę w PROSTYCH WŁOSACH! Fani podzieleni

Magda Gessler wyprawiła urodziny dwuletniej Nenie. Pokazała też jak mieszka

W ramach świętowania 2. urodzin małej Neny cała rodzina postanowiła wyprawić dziewczynce wystrzałowe urodziny w willi Magdy Gessler w Łomiankach. Całość została zrelacjonowana w social mediach Lary, Piotra Szeląga i oczywiście Magdy, która pod postem z wideo napisała:

Nena!!! Drugie urodziny … działo się w całym domu. Jest wspaniałe kiedy się spotykamy wszyscy od małego mojego wnuczka Benia … wszystkie psy .. wszystkie dzieci i dziadka i pradziadka tez nie zabrakło … niezły wesoły kocioł ‼️‼️‼️ubóstwiam / mama i babcia

Na nagraniach i zdjęciach uwagę przykuwa jednak nie tylko przyjęcie urodzinowe dwulatki, ale przede wszystkim mieszkanie słynnej restauratorki, którym ta nie chwali się zbyt często w mediach.

Imponująco prezentuje się przede wszystkim sypialnia z wielkim, orientalnym dywanem na ścianie oraz korytarz, w którym nie sposób nie zauważyć wielkiego łuku drzwiowego podtrzymywanego filarami. Samo centrum wydarzeń miało jednak miejsce w salonie przy ogromnym stole, gdzie jak przystało na dom restauratorki roiło się od wykwintnych potraw.

IG: piotr.szelag

IG: piotr.szelag

IG: jagoda.malgorzata

IG: piotr.szelag

IG: piotr.szelag

IG: piotr.szelag

IG: piotr.szelag

IG: piotr.szelag

pasekkozak