Magda Gessler wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. Czym tym razem będzie rzucać restauratorka?!

Magda Gessler (66 l.) może pochwalić się rzeszą fanów z całego świata. Restauratorka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje stały kontakt ze swoimi wielbicielami przesyłając im słynne Besos. Popularność gwiazdy jest tak duża, że na ostatniej ramówce TVN-u została okrzyknięta razem z Kubą Wojewódzkim – królową stacji. W najbliższy wtorek Gessler usiądzie na słynnej kanapie w programie Wojewódzkiego. Ciekawe, czy tym razem również będzie tłuc talerze?

Magda Gessler pokazała wiadomość prywatną fana. To będzie kolejny HIT Internetu

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego

Bez wątpienia Magda Gessler jest kontrowersyjną postacią, lecz między innymi za tą prostolinijność kochają ją fani. Każde pojawienie się restauratorki w programie Wojewódzkiego budzi ogromne poruszenie wśród fanów. Podczas jednego odcinka Madzia tłukła talerze i zapraszała RAPUJĄC, na pyszną goloneczkę U Fukiera.

Na profilu instagramowym Gessler można zobaczyć małą zapowiedź najbliższego odcinka. Zdjęcie przedstawia Magdę Gessler w towarzystwie jej syna – Tadeusza Mullera oraz prowadzącego autorski program, Kubę Wojewódzkiego. Z pewnością Gessler potrafi zrobić dobre show. Fani w komentarzach wyrazili zadowolenie z powodu pojawienia się restauratorki u Kuby.

oj będzie się działo! ❤️ – podpisała zdjęcie prowadząca program Kuchenne Rewolucje.

Kolejny ikoniczny odcinek w Pani wykonaniu ?

Ale duet! Uwielbiam Panią i Kubę też lubię oglądać.

Moi ulubieńcy – pisali podekscytowani fani.

Będziecie oglądać najbliższy odcinek programu “Kuba Wojewódzki“?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gessleromania trwa w najlepsze. Takie tłumy może przyciągnąć tylko Magda Gessler

Magda Gessler jest szczuplejsza o 10 KILO! Restauratorka przeszła ogromną metamorfozę (INSTAGRAM)

HIT! Magda Gessler TAŃCZY z córką Larą i ukochanym Waldemarem

https://www.instagram.com/p/B2oLZl1g2fa/

https://www.instagram.com/p/B2moAnZJJER/

Magda Gessler w  buntowniczym nastroju. Fot. AKPA
Magda Gessler. Fot. AKPA
Magda Gessler. Fot. AKPA

 
Nikola Siwik

Nikola Siwik - Redaktor

Nikola - dzień zaczyna od przejrzenia Instagrama i wypicia ciepłej wody z cytryną. W show biznesie kręci ją
to, że wszystko tak szybko się zmienia. Miłośniczka świadomej i naturalnej pielęgnacji, gadżetów urodowych, oraz projektów DIY. Prowadzi autorski cykl "Pielęgnacyjne środy", w którym pisze o ulubionych kosmetykach gwiazd. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ordynarna, narcystyczna baba.

Magda, weź ze sobą dużo talerzy