Dorota Szelągowska udzieliła niedawno wywiadu Żurnaliście. Popularna dekoratorka wnętrz otworzyła się przed dziennikarzem i opowiedziała mu szczerze o swoich związkach czy pracoholizmie. Gwiazda stacji TVN przyznała również, że ma jedno uzależnienie…

Dorota Szelągowska usuwa dowód miłości!

Dorota Szelągowska pali dwie i pół paczki papierosów dziennie

Od czego uzależniona jest Dorota? Choć to żadna tajemnica, dekoratorka wnętrz przyznała, że od wielu lat pali papierosy. 41-latka wyjawiła Żurnaliście, że dziennie wypala dwie i pół paczki, co oznacza, że każdego dnia spala około 50 papierosów (zakładając, że w paczce znajduje się ich 20). Co więcej, projektantka wyjawiła też, że zaczęła popalać już w wieku nastu lat. Gwiazda oczywiście nie zachęca nikogo, by sięgał po papierosy, ale sama nie wyobraża sobie rzucenia tego nałogu.

Dwie i pół, bo one są bardzo słabe i bardzo smaczne. Papieros to jest coś więcej niż dym, który wdychasz i zaspokojenie nałogu, ale też jednostka czasu na przykład. To jest nagroda, jak coś zrobisz, to robisz przerwę na papierosa” – powiedziała Dorota i dodała – Zaczynałam, jak miałam 13, 14 lat? Ale zrobiłam sobie dwie przerwy na ciąże i dzieci” – skwitowała.

Dorota Szelągowska kiedyś i dziś. Ale metamorfoza!

Dorota Szelągowska, fot.Forum

Dorota Szelągowska w jesiennej stylizacji na ściance.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska na ściance

Dorota Szelągowska/fot. AKPA