Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka od kilku tygodni chętnie publikują romantyczne kadry ze swojego życia. Ostatnio wybrali się do Paryża, skąd także nie brakuje pięknych zdjęć. To jednak nie podoba się internautom.

Jakub Rzeźniczak w pierwszym wywiadzie po śmierci syna!

Jakub Rzeźniczak tłumaczy się ze swoich postów na Instagramie

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak stracili syna pod koniec lipca, który przegrał walkę z wyjątkowo rzadki nowotworem wątroby. Można zauważyć na Instagramie, że obydwoje rodziców inaczej przechodzi żałobę dziecka. Modelka udostępnia posty poświęcone Oliwierowi i wyraża ból po jego śmierci. Natomiast piłkarz, jak już wspomnieliśmy, okazuje publicznie miłość swojej nowej partnerce Paulinie Nowickiej.

Jakub Rzeźniczak to prawdziwy romantyk! Prawie każda kobieta marzy o takim prezencie

Piłkarz Wisły Płock w końcu nie wytrzymał krytyki i postanowił odpisać na nieprzychylne komentarze:

Wstawiamy pozytywne zdjęcia i filmy, bo to nam bardzo pomaga. I nadal to będziemy robić. Nie potrzebuję wstawiać smutku, jaki odczuwam, do internetu, bo to droga, która ukojenia nie daje. Jeśli naprawdę komuś to przeszkadza, to nie musi nas obserwować, a tym bardziej krytykować Pauliny, bo jest osobą, która, w tej całej sytuacji często obrywa najbardziej, a niczemu nie jest winna. Wprost przeciwne, sądzę, że gdyby nie ona, to bym sobie z tym wszystkim nie poradził. Znosiła kłamstwa które, były powielane w internecie. Już nie pozwolę, żeby obrażano kobietę, dzięki której żyje. I nikt nie wie, co się czuje w takiej sytuacji, jeśli sam się w niej nie znajdzie – komentuje Rzeźniczak.

Wspomniał także o Magdalenie Stępień:

Nie byliśmy aktywni przez pewien czas, który był dla mnie oczywisty. Zresztą, czy my gdzieś wspominamy o mamie Oliwiera? Czy ona, wstawiając u siebie posty z jego filmikami, nie sprawia bólu? To jest Ok? Kij ma zawsze dwa końce, a sytuacja dla każdego wygląda inaczej – tłumaczy Kuba.

Fot. Instagram/paulinaa__nowicka

Magda Stępień po słowach Jakuba Rzeźniczaka także zabrała głos. Poprosiła byłego partnera o spokój i niewspominanie o niej w mediach społecznościowych:

Niestety konieczny jest mój dzisiejszy publiczny apel, bo znowu publicznie jestem wywołana do tablicy. Kuba, życzę Tobie jak najlepiej. Nie analizuje tego w jaki sposób przeżywasz stratę naszego Synka, nie mnie oceniać jakie treści publikujesz na instagramie i jak radzisz sobie z sytuacją – zaczęła modelka.

Jakub Rzeźniczak udzielił pierwszego wywiadu o chorobie syna: „O Izraelskiej klinice żaden z polskich specjalistów nie miał większej wiedzy”

Podkreśla, że od dawna nie ma go w jej życiu i długo zajęło jej zapomnienie o tym wszystkim, co się pomiędzy nimi wydarzyło. Zauważa, że ona nie nawiązuje do piłkarza w postach, czy komentarzach.

Proszę, zostaw moją osobę w spokoju. Bardzo go potrzebuję. Wiesz jak życie mnie doświadczyło… Dla Oliwierka pamięci nie przepychajmy się proszę publicznie i pozwól mi w spokoju, bez kolejnych nagłówków portali plotkarskich walczyć o każdy dzień, bo mój każdy dzień jest walką – oświadczyła Magda.