Magdalena Stępień kilka lat temu wzięła udział w „Top Model” i całkiem daleko udało jej się zajść. Natomiast dopiero krótki związek z Jakubem Rzeźniczakiem spowodował, że stała się zainteresowaniem mediów.

Magda Stępień odpowiedziała na pytania o Jakuba Rzeźniczaka i jego nową żonę! „Każdy kiedyś zostanie rozliczony”

Magda Stępień świętuje 32 urodziny

Pata ostatecznie rozstała się zaledwie kilka dni przed narodzinami dziecka. Niestety, samotne macierzyństwo nie było jedynym ciosem, który spadł na Magdę – jakiś czas później u Oliwiera wykryto rzadki nowotwór wątroby i mimo zaciekłej walki nie udało się go uratować. Chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku. Od tamtej pory Magda z pomocą najbliższych staje na nogi i próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Magda Stępień o NOWYM PARTNERZE: „Nauczyłam się na błędach”

W ostatnich miesiącach wyglądało na to, że Magda Stępień poukładała sobie życie na nowo po stracie synka. Dużo się uśmiechała, spotykała z przyjaciółmi i odpoczywała na wakacjach. Oczywiście znaleźli się ludzi, którym nie odpowiadało się, że modelka już nie płacze po stracie dziecka.

Teraz z okazji 32. urodzin Stępień opublikowała obszerny wpis, w którym pokazała, jak świętowała urodziny w ubiegłym roku, a jak w tym. Widzimy, że jeszcze rok temu 31 urodziny celebrowała w Izraelu z Oliwierem na rękach, a teraz z przyjaciółmi w luksusowym klubie Baila w Warszawie.

Podzieliła się z obserwatorami swoimi przemyśleniami po bardzo ciężkim roku. Tłumaczy, że obecnie docenia to, że nie jest sama i może świętować 32 urodziny w obecności przyjaciół:

Mam obok siebie ludzi, którzy wspierali mnie po narodzinach Oliwierka, w czasie jego choroby, a także po jego odejściu i są ze mną po dzień dzisiejszy. W swoje 32. urodziny wchodzę bez Oliwierka obok, otoczona ludźmi, na których mogę liczyć, na dobre i na złe, z niektórymi miewałam gorsze lub lepsze chwile, ale jednak prawdziwa przyjaźń, znajomość, tak jak i miłość jest w stanie przetrwać wszystko — przyznaje. 

Magda Stępień odpowiedziała na pytania o Jakuba Rzeźniczaka i jego nową żonę! „Każdy kiedyś zostanie rozliczony”

Znów poruszyła temat swojej żałoby. Podkreśliła, że każdy przechodzi ją na swój sposób i prosi, aby ją nie oceniać:

Wiem, że zdania są podzielone w wielu kwestiach, odnośnie mojego życia i tego jak ono wygląda po odejściu Oliwierka, ale jeśli mogę Was o coś prosić w tym dniu, to abyście okazali mi i innym więcej zrozumienia oraz troski w sytuacji, w której ja lub ktoś inny się obecnie znajduje. Jeśli czegoś nie doświadczyłeś, nie przeżyłeś, proszę nie oceniaj! Każdy podnosi się ze swojej tragedii po swojemu, tak jak czuje, w taki sposób jaki danej osobie pomaga – tłumaczy.