Kilka dni temu świat obiegła informacja na temat trzeciej ciąży Mai Hyży. I choć celebrytka samodzielnie nie ogłosiła tej nowiny, zdradził ją zaokrąglony brzuszek podczas prób do sylwestrowego koncertu, a później także i kreacja, w której wystąpiła piosenkarka. Od tego momentu była żona Grzegorza Hyży otworzyła się na temat swojego błogosławionego stanu. Co dziś wiemy o czwartym dziecku celebrytki?

OMG! Maja Hyży jest w CIĄŻY!

Maja Hyży już wybrała imię dla swojego przyszłego dziecka

Niewiele. Na ten moment wiadomo jedynie, że Maja jest w czwartym miesiącu ciąży, a ojcem dziecka jest jej partner, Konrad. Para nie poznała jeszcze płci dziecka, niemniej jednak ma już wybrane imię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Jeśli więc zakochani przywitają na świecie drugą córką, nazwą ją Marysia. Jeśli w ich rodzinie pojawi się kolejny chłopiec, otrzyma on imię Ignacy. Wokalistka w jednym z wywiadów wyznała, że czuje, że tym razem urodzi chłopca.

Maja Hyży pokazała synów na scenie! Czy dostała zgodę Grzegorza? Chyba niekoniecznie…

Przypomnijmy, że Maja ma już trójkę pociech. Dwóch 10-cio letnich bliźniaków, Alexandra i Wiktora, którzy są owocem związku z Grzegorzem Hyży. 32-latka wychowuje także 1,5 roczną Tosię, której ojcem jest jej aktualny partner.

Kozaczek jeszcze raz życzy dużo zdrowia i szczęścia!

Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Maja Hyży, fot. AKPA/Podlewski

Maja Hyży zaprezentowała całą rodzinę w komplecie!

Maja Hyży z rodziną fot. Instagram: majahyzy

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA