Maja Hyży niedawno ogłosiła, że wraz ze swoim partnerem, Konradem Kozakiem, spodziewają się dziecka. Para półtora roku temu przywitała swoją pierwszą pociechę. Na świat przyszła bowiem Antosia. Dodajmy, że celebrytka poza dziewczynką wychowuje także dwóch bliźniaków, którzy są owocem miłości ze związku z Grzegorzem Hyżym. Liczna gromadka, prawda? Nic więc dziwnego, że 32-latka wraz z ukochanym rozpoczęła poszukiwania nowego domu.

Maja Hyży już wie, jak nazwie czwarte dziecko!

Maja Hyży szuka nowego domu. Jakie są jej wymagania?

Nic od dziś wiadomo, że wymagania gwiazd dotyczące domów są często dość wygórowane. Niemniej jednak, słuchając tego, co w rozmowie z jastrzabpost.pl zdradziła Maja, jej „marzenia” są całkowicie normalnie i nieoderwane od rzeczywistości.

Na pewno chciałabym, aby to był dom w stylu boho. Marzą mi się drewniane okiennice. Marzy mi się drewniany dom. Najbardziej mi zależy na tym, żeby każde z naszych dzieci miało swój pokój, bo wiem, że to jest też ich marzenie – powiedziała Hyży.

Maja dodała także, że ma świadomość, że poszukiwania wymarzonego gniazdka dla szóstki osób to nie będzie bułka z masłem. Tak czy inaczej – życzymy powodzenia!

Maja Hyży jest W CIĄŻY!

Maja Hyży, fot. AKPA/Podlewski

Maja Hyży zaprezentowała całą rodzinę w komplecie!

Maja Hyży z rodziną fot. Instagram: majahyzy

scena z: Maja Hyży, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA