Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany w polsce detektyw, którego dokonania i dość kontrowersyjny wygląd zaklasyfikowały do grona celebrytów. Na przestrzeni lat dorobił się prawdziwego majątku i dziś może sobie pozwolić na ubrania od czołowych designerów, całą plejadę ekskluzywnych samochodów, własny helikopter i 500-metrową willę na łódźkim Rymanowie. Detektyw nie kryje się również ze swoimi zarobkami i otwarcie mówi zarówno o swoich stawkach za usługi jak i pieniądzach, którymi dysponuje.

W 2019 roku detektyw poślubił Maję Plich, z którą doczekał się syna Krzysztofa juniora. Małżeństwo poznało się w 2012 roku, a w 2017 doszło do zaręczyn podczas programu „Skandaliści”. Ostatecznie para wzięła tylko ślub cywilny, ze względu na poprzednie małżeństwo Rutkowskiego, które nie doczekało się wówczas unieważnienia w kościele. Teraz, gdy wreszcie udało się zamknąć formalności, para postanowiła spełnić swoje marzenie o ślubie kościelnym i połączyła uroczystość z pierwszą komunią syna, a seria zdjęć i filmików z obydwu imprez natychmiast pojawiła się na Instagramie.

Koszt komunii i wesela Rutkowskich WZRÓSŁ czterokrotnie?! „Pomylił złotówki z euro”

Maja Rutkowski wspomina początki związku z Krzysztofem. Związała się z nim, gdy był na dnie

Teraz żona detektywa Maja udostępniła kolejne nagranie z wesela, na którym Rutkowski tuż przed występem wokalnym zdobył się na refleksję o swoim życiu i karierze, wspominając na własnym przykładzie, że „życie nie zawsze jest takie piękne”. To skłoniło Maję na powrót wspomnieniami do początków jej związku z Krzysztofem. Jak zdradziła, poznała detektywa w momencie jego największego kryzysu życiowego:

Słowa lata temu pisane na doświadczeniach i życiorysie mojego męża. Po latach, kiedy były milionowe wyświetlenia filmu „Detektyw” oraz miliony na koncie, stracił wszystko. Miał 5 milionów długów. Kiedy go poznałam, zaczął to wszystko odbudowywać! Nigdy się nie poddawał, nigdy nie tracił nadziei. Powtarzał mi: „Jesteś bohaterem, dopóki się nim czujesz”. Z luksusowych aut przesiadł się do rozlatującego, pożyczonego busa, gdyż nie miał na auto, ciężko było także z pieniędzmi na paliwo. W sobotę przez mikrofon podziękował dwóm osobom w tracie życzeń, którzy mu pomagali. Jeden z nich choć mężczyzna bardzo się wzruszył, ja płakałam i jego partnerka.

Następnie wspomniała o ludziach w życiu Krzysztofa Rutkowskiego, którzy pomagali mu, gdy ten był na dnie i ledwie wiązał koniec z końcem:

Kiedy mój mąż odwiedził swojego przyjaciela w drodze po zlecenie w Zakopanem Maikel widząc, że opony w aucie są całkiem gołe, powiedział, że dalej nie pojedzie na tych oponach, bo chce go widzieć żywego, a nie martwego. Wymienił mu te opony w prezencie, gdyż Krzysztof nie miał pieniędzy.
Mój mąż powtarza, że niewielu było z nim, kiedy był na dnie, kiedy zabrakło gazu w zimę przy -15 stopni, a on nie miał, aby tą butle podładować. Opowiadał mi jak krótko przed poznaniem mnie mial 1000 zł w skrzyneczce i to były jego całe fundusze, które posiadał.

Na koniec podkreśliła, że swój ogromny majątek i „imperium” zbudował ciężką pracą od zera, a ona przez cały ten czas go wspierała:

Po co to pisze !!!
Każdy z nas jest kowalem swojego losu !!! Możesz mieć wszystko jeśli tylko jesteś wytrwały i ciężko pracujesz !!! Nikt nie widzi ile musisz poświęcić, aby to osiągnąć.
Każdy widzi, co chce zobaczyć !!!
Cieszę się kochanie @detektywkrzysztofrutkowski , że mogłam przyłożyć małą cegiełkę do potęgi, którą odbudowałeś przez ostatnie lata. Kocham !!! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni !!! ❤️

IG: majaplich

Maja Rutkowski pochwaliła się DIAMENTEM w ZĘBIE! Ładnie jej? (FOTO)

 

pasekkozak

scena z: Maja Rutkowski, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski Jr, Maja Rutkowski, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maja Rutkowski, Kaja Bajor, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kaja Bajor, Maja Rutkowski, fot. Podlewski/AKPA

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski

scena z: Krzysztof Rutkowski Jr, fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maja i Krzysztof Rutkowscy na urodzinach syna

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski z synem/fot. AKPA