Małgorzata Rozenek jest jedną z gwiazd, która pozostaje pod ciągłym ostrzałem spojrzeń i krytyki ze strony internautów. Nie ma wręcz posta, filmiku, zdjecia czy wywiadu, który zaraz nie wywołałby gorącej dyskusji lub nie dał hejterom kolejnych powodów do złośliwych komentarzy i przytyków. Komentowane są zarówno jej stylizacje, rodzinne zdjęcia, relacje z wyjazdów czy wywiady oraz przemyślenia, którymi od czasu do czasu dzieli się na Instagramie.

Małgorzata Rozenek pokazała płaski brzuch i zjawiskową talię a fani grzmią: „Nie wygląda to ZDROWO”

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Odniosła się do złośliwych komentarzy

Teraz Małgosia najwyraźniej sfrustrowana niekończącym się festiwalem oskarżeń, „życzliwych” porad oraz słów krytyki, zdecydowała się poświęcić temu tematowi osobny post. Opublikowała selfie w lustrze, na którym odsłoniła (często komentowany) brzuch, założyła okulary przeciwsłoneczne (w pomieszczeniu) i rozchyliła „zmysłowo” usta (co nie wypada, bo ma już trójkę dzieci), po czym napisała:

Żyjemy w kulturze przypier*olu. Ostatnio stało się to modne, nigdy tego nie zrozumiem i nie dam sobie wmówić, że to z troski o innych czasami sobie myślę, że hipokryzja i frustracja staje się sposobem na życie.

Małgorzata Rozenek w za długich spodniach moknie w Legolandzie (ZDJĘCIA)

Następnie zapewniła, że nie zamierza się zmienić i nic sobie nie robi z ciągłej krytyki:

No cóż u mnie tak nie będzie. Ja jak zawsze witam Was szerokim uśmiechem i otwartym sercem, życząc Wam najlepszego dnia. Tak: usta otwarte, goły brzuch, selfie w lustrze, coś jeszcze?

Okazuje się, że tym razem wielu internautów przyznało jej rację:

  • I co jeszcze… Hmm myślę, że najbardziej boli to, że jesteś pewną siebie, szczęśliwą, zaradną i piękną kobietą. Jednym słowem żal im 🍑 ściska

  • No jak co jeszcze? Za chuda, za stara, pępek jakoś dziwnie wygląda, bo pewnie brzuch zoperowany, włosy przeszczepione, a zęby z tureckiej kliniki pewnie. o czymś zapomniałam?

  • dobrze napisałaś!!! Hejt pod zasłoną troski o innych, a w gruncie rzeczy zasłona swojej frustracji, lenistwa i hipokryzji!

  • Bo nasz naród jest ogólnie sfrustrowany i nieszczęśliwy. Nie potrafimy żyć swoim życiem a jak ktoś odstaje od normy i wbrew temu wszystkiemu idzie przez życie odważnie i z podniesioną głową to przeciętnego Polaka to boli…oj bardzo go boli bo on by może i też tak chciał tylko nie do końca to mu wyszło…

Ma rację?

IG: m_rozenek

Fani ZACHWYCENI stylizacją Małgorzaty Rozenek z wesela! Pierwszy raz bez hejtu? (ZDJĘCIA)

pasekkozak