Małgorzata Godlewska, kóra „zasłynęła” wykonaniem piosenki „Pada śnieg”, usilnie stara się utrzymać zainteresowanie swą osobą.

Celebrytka ma na koncie kolędę „Przybieżeli do Betlejem”, którą zaśpiewała ubrana w czerwone bikini i diabelskie rogi. W okresie Bożego Narodzenia Godlewska wrzuciła też na YouTube filmik, na którym probuje śpiewać „Cichą noc”. Filmik został opatrzony zaangażowanym komentarzem – Małgorzata postawnowiła zawalczyć z zamiataniem pod dywan pedofilii w kościele:

Jeżeli oburza Cię widok boskiego ciała a przechodzisz obojętnie wobec czynów moich „Śnieżynek”, które spuszczają zasłonę „cichej nocy” na niecne czyny swoich współpracowników to jesteś zwyczajnym PatoKatolikiem…- pisała Godlewska.

Celebrytka ochoczo komentuje aktualne wydarzenia. Teraz pokusiła się o komentarz w sprawie ostatnich wypowiedzi na temat LGBT.

Małgorzata Godlewska komentuje aferę z LGBT i Andrzejem Dudą

Od kilku dni głośno jest na temat zapisów w Karcie Rodziny, które zapowiedział ubiegający się o reelekcję na fotel prezydenta Andrzej Duda. Prezydent zapowiadając podpisanie dokumentu podczas jednego z wieców przedwyborczych odniósł się do kwestii „idelogii LGBT”:

Nie po to pokolenie moich rodziców przez 40 lat walczyło, żeby wyrzucić ideologię komunistyczną ze szkół, żeby nie można jej było wciskać dzieciom, żeby nie można było prać mózgów młodzieży i indoktrynować ich, młodych ludzi, dzieci, żołnierzy w wojsku, w organizacjach młodzieżowych, nie po to walczyli, żebyśmy teraz godzili się na to, żeby przyszła inna ideologia, jeszcze bardziej niszcząca dla człowieka, ideologia, która pod frazesami szacunku i tolerancji ukrywa głęboką nietolerancję i eliminację, wykluczenie wszystkich tych, którzy nie chcą jej ulec – mówił.

Dziś bronimy naszych wartości. Polska Konstytucja jasno podkreśla prawo rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami – powiedział Duda. – Nie pozwolimy na to, aby sprowadzać nasze dzieci na złą drogę – grzmiał Duda.

Prezydent w niedzielę odwiedził były obóz koncentracyjny w Auschwitz – wizyta Dudy wywołała kolejne komentarze, przedstawiciele LGBT pytali, jak osoba, która nie chce zrównania praw wszystkich obywateli może odwiedzać miejsce, w którym ludzie ginęli z powodu uprzedzeń i rasizmu.

W niedzielę media głośno komentowały również inną wypowiedź członka PiS-u, Leszka Czarnka, który komentując w publicznej telewizji zachowania osób LGBT, jakich był świadkiem podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, powiedział:

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości – mówił. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją.

Do dyskusji na temat wypowiedzi włączyła się też Małgorzata Godlewska. Zrobiła to w sposób, który wywołał masę kontrowersji:

Dziś piece Auschwitz są rozgrzane do czerwoności „Ideologią LGBT” Rainbow flag Palimy? Smoking symbol – napisała Godlewska na Twitterze.

W głowie Kisiel zamiast mózgu.
Ja pie**lę
Do psychiatry – komentują bezlitośnie internauci.
Oj, nie jest dobrze – dodają.
To ksenofobia i antysemityzm! Skandal! – piszą inni.

Nie macie wrażenia, że żyjemy w bardzo dziwnych czasach?

 

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA