Małgorzata Rozenek szturmem zdobyła polski show biznes, biorąc udział w programach, za które wielokrotnie była krytykowana. To jednak nie stanowiło dla niej żadnego problemu, a olbrzymie grono fanów sprawia, że Małgorzata może liczyć na kolejne lukratywne kontrakty reklamowe i zaproszenia do prowadzenia nowych produkcji.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w „Dzień Dobry TVN”: „Kiedy się pojawiliśmy i nagle Radosław musiał kupić chleb i serki”

Małgorzata Rozenek o swojej figurze

Najnowszym show z udziałem małżonki Radosława Majdana jest „Rozenek cudnie chudnie”, w którym udokumentowano walkę Małgorzaty o powrót do figury sprzed ciąży.

W związku ze startem nowego formatu Perfekcyjna Pani Domu udziela kolejnych wywiadów, w których podkreśla jak ważna jest dla niej samoświadomość i akceptacja. Jedna z tego typu rozmów pojawiła się na łamach „Party”. Małgorzata zdradziła w niej, że niezależnie od rozmiaru, zawsze czuje się piękna, a pewność siebie zawdzięcza wychowaniu.

Małgorzata Rozenek z dumą pokazuje spodnie USZYTE przez syna: „Stworzył coś pięknego i unikatowego”

Prawda jest taka, że ja mam taką cechę – nie wiem, czy to jest od urodzenia, czy w wyniku wychowania moich rodziców, że ja niezależnie od tego, jak wyglądam, uważam, że w ogóle jestem najpiękniejsza na świecie. Zawsze się czuję świetnie – ogłosiła Małgorzata.

Paulina Młynarska UDERZA w Małgorzatę Rozenek. MOCNY wpis

Tymi słowami Małgorzata Rozenek zapewne ściągnie na siebie kolejną falę krytyki, jednak zdaje się, że celebrytka jest już przyzwyczajona do burzliwych dyskusji, które regularnie przetaczają się przez jej profil.

Słuszne podejście?

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN-u

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN-u fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA