Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) aktywnie działa w kwestii in vitro w Polsce. Sama ma dwójkę dzieci, które urodziła właśnie dzięki zapłodnieniu tą metodą. Gwiazda pojawiła się dzisiaj na konferencji „In vitro w Polsce – fakty i mity”. Miała na sobie modny garnitur i szpilki, o których marzy większość kobiet.

Małgorzata Rozenek wyznaczyła datę ADOPCJI dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze

Małgorzata wyglądała na konferencji bardzo elegancko. Miała na sobie garnitur w prążki w kolorze pudrowego różu. Dobrała do niego szpilki Louboutina za prawie 3 tysiące złotych i okulary przeciwsłoneczne. Na ramiona zarzuciła długi, jasny płaszcz.

Małgorzata Rozenek nadal stara się o dziecko. Jednak tym razem postawiła sobie ultimatum

Prezenterce bardzo zależy na tym, aby metoda zapłodnienia in vitro była dofinansowywana w Polsce. Sama z niej korzystała i obecnie stara się o kolejne dziecko, dlatego aktywnie uczestniczy w wydarzeniach dotyczących tego tematu.

Małgorzata Rozenek-Majdan – książka o in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan sama jest autorką książki „In vitro. Rozmowy intymne”. Zawiera ona rozmowy ze specjalistami oraz kobietami, które mają za sobą doświadczenia związane z korzystaniem z tej metody zapłodnienia.

Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie in vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy. Kilkakrotnie przeszłam procedury in vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że mam obowiązek zabrać głos. Czuję, że mam obowiązek zabrać głos. Pragnę, żeby atmosfera wokół in vitro się zmieniła, aby moje dzieci, wszystkie dzieci, mogły dorastać w atmosferze tolerancji i szacunku. Bo za drzwiami laboratorium kliniki leczenia niepłodności kryje się magia. Magia rodzicielstwa – tak tłumaczy wydanie książki.

ZOBACZ TAKŻE:

Tomasz Karolak krytykuje Małgorzatę Rozenek na kanapie u Wojewódzkiego?!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret ZGRABNYCH nóg

Małgorzata Rozenek-Majdan nie miała gdzie umyć włosów, więc poszła TAM i przy okazji zrobiła HOT sesję zdjeciową

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan