Tomasz Karolak ( 48 l.) zajęty jest promowaniem nowej serii serialu „39 i pół tygodnia„. Z tego powodu pokazuje się w mediach zdecydowanie częściej. Tomasz był gościem pierwszego odcinka najnowszego sezonu popularnego talk-show „Kuba Wojewódzki„. Aktor opowiedział m.in. o powrocie na plan serialu „39 i pół„, gdzie gra jedną z głównych ról.

Tomasz Karolak walecznie broni Violi Kołakowskiej; Wdał się w dyskusję z internautami

Tomasz Karolak krytykuje polskich influenserów na kapie u Wojewódzkiego

W pierwszym odcinku nowej edycji programu, Wojewódzki rozmawiał z Łukaszem „Lotkiem” Lodkiem i Tomaszem Karolakiem. Karolak na kanapie króla TVN-u wspominał o swoim dzieciństwie, wizycie u wróżki czy o wywoływaniu duchów, co zresztą się mu udało i mógł porozmawiać ze swoim dziadkiem..

Później  panowie zaczęli rozmawiać o mediach społecznościowych i ich negatywnym wpływie na życie. Karolak dużo mówił o polskich influenserach i zarabianiu na Instagramie. Aktor bulwersował się tym, że influenserzy zatracili zdrowy rozsądek i są w stanie za odpowiednią sumę zareklamować każdy produkt. Jako przykład podał sytuację, która miała miejsce nie tak dawno temu, a mianowicie pogrzeb Piotra Woźniaka – Staraka.

Ja to nazywam żebraniną na wysokim poziomie. (…) To coś straszliwego, że moi koledzy są na uroczystości związanej z niezbyt przyjemnymi rzeczami, mówię o śmierci kolegi, po czym po pięciu godzinach wstawiają jakąś durną gadkę z salonu kosmetycznego – mówił na kanapie u Wojewódzkiego oburzony aktor

Małgorzata Rozenek Majdan

Małgorzata Rozenek Majdan wraz z mężem na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Fot. AKPA

Tomasz Karolak

39 i pół serial komediowy, Polska 2009 reż. Łukasz Jaworski scena z: Tomasz Karolak SK: , , , , , fot. Kurkowska/AKPA.

Myślicie, że aktor miał na myśli Małgorzatę Rozenek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek-Majdan odprowadza synów w pierwszy dzień szkoły

39 i pół wraca na antenę. Marina Łuczenko i Tomasz Karolak na jednym zdjęciu po 10 latach. Jak się zmienili?

Tomasz Karolak pokazał twarze swoich dzieci. Syn to wykapany tata!