Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) i Radosław Majdan (47 l.) spodziewają się dziecka. Para długo starała się o potomka, udało się dzięki zapłodnieniu in-vitro. Jedna z internautek zapytała się Małgosi, jak się czuje w ciąży. Gwiazda odpowiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśliła ciążowy brzuszek obcisłą sukienką

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan czuje się w trzeciej ciąży?

Niestety, ciąża dla niektórych kobiet jest bardzo trudnym okresem. Cierpią na poranne mdłości, puchną, brakuje im energii. Małgorzata, która prawdopodobnie jest w 4. miesiącu ciąży, czuje się jednak wspaniale.

Ciąża to dla mnie najpiękniejszy czas w życiu i tak jest tym razem. Wiem, że wiele kobiet źle się czuje, ale ja należę do tej grupy, która cieszy się każdym dniem. Dużo gorzej wspominam pierwszy miesiąc z życia dziecka, jeszcze zanim złapie się rytm. Ciąża to dla mnie prawdziwy stan błogosławiony – odpowiedziała fance na Instagramie.

Małgorzata Rozenek jest już w zaawansowanej ciąży. Znamy PŁEĆ dziecka!

Małgorzata Rozenek-Majdan wcześniej była żoną Jacka Rozenka. Ma z nim dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, którzy również urodzili się dzięki in-vitro. Gwiazda od lat walczy o to, aby w Polsce ta metoda zapładniania była dofinansowywana przez państwo i uświadamia społeczeństwo w tej kwestii.

Małgorzata Rozenek-Majdan w trzeciej ciąży:

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA