To szczególne święta w rodzinie Małgorzaty Rozenek-Majdan (41 l.) i jej męża, Radka Majdana (47 l.). Para, która pobrała się w 2016 roku, oczekuje na narodziny ich pierwszego dziecka.

Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz o swojej ciąży: Przyszły Tata zwariował ze szczęścia

Małgosia ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem – Stanisława i Tadeusza. Radosław wspaniale sprawdza się w roli ich opiekuna. Teraz do ekipy dołączy kolejna pociecha.

Jakiej płci będzie dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radka Majdana?

W rozmowie z TVN Radek Majdan zdradził, że ona i Małgosia spodziewają się chłopca! Będzie to więc trzeci syn Małgosi:

To jest duży chłopak – powiedział dumny tata.

Imię dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radka Majdana

Małgosia zdradziła, że ona i Radosław już zadecydowali, jeśli chodzi o imię dla ich syna. Nie chcieli jednak na razie zdradzać swojej słodkiej tajemnicy,

Celebrytka jest przeszczęśliwa, bo powoli zaczynała tracić nadzieję na to, że jeszcze zostanie mamą. Dzięki pomocy lekarzy zapłodnienie in vitro powiodło się.

Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała DOM na święta. Jest jak W BAJCE!

Figura gwiazdy powoli zaczyna się zmieniać. Brzuszek już się zaokrąglił – widać to wyraźnie na świątecznych, rodzinnych fotkach, które celebrytka wrzuciła na swój Instagram.

Fajna rodzinka 🙂

Małgorzata Rozenek-Majdan z ciążowym brzuszkiem na zdjęciu zrobionym w Wigilię 2019 – celebrytka z mężem, radkiem Majdanem i synami: Tadeuszem oraz Stanisławem

 

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA