Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) wyszła za Radosława Majdana w 2016 roku. Od tematej pory para bardzo stara się o dziecko. Niestety, gwiazda ma bardzo duże problemy z zajściem w ciążę. Małżeństwo próbuje zapłodnienia on vitro, ale próby spełzają na niczym.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwoje dzieci dzięki in vitro – teraz stara się zajść w ciążę dzięki tej metodzie

W pierwszym małżeństwie z aktorem Jackiem Rozenkiem Małgorzata również uciekła się do pomocy in vitro. Z zapłodnienia tego typu Rozenek-Majdan zaszła w ciążę dwa razy. Urodziła dwóch pięknych synów – Stanisława i Tadeusza.

Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiodła się z mężem? Gwiazda odpowiedziała!

Teraz celebrytka i jej obecny mąż bardzo chcieliby powiększyć rodzinę. Radosław jest fantastycznym opiekunem dla obu synów Małgosi, para chciałaby jednak mieć razem jeszcze jedno dziecko.

Nie jest to łatwe. Rozenek-Majdan zdradziuła w rozmowie z Magdą Mołek, że jest już wyczerpana próbami:

Jestem w procedurze in vitro już prawie trzeci rok. Dwa ostatnie lata są skupione tylko na tym. Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób – powiedziała.

Co tam Nobel – Małgorzata Rozenek-Majdan ma BOBA!

Małgosia podkreśliła też, że walczy o refundację in vitro, choć ją samą stać na bardzo drogie zabiegi. Jednak wielu małżeństw nie stać na kosztowne procedury. Celebrytka zdradziła, ile kosztowały ją zabiegi:

Najgorsze, co usłyszałam, to to, że mam się pogodzić ze swoją niepłodnością, a dzieci to nie rzeczy, które można kupić. Odpowiedziałam: „W takim razie zróbmy refundację, bo ja teraz mam poczucie, że kupuję”. Kiedy wchodzę do kliniki leczenia niepłodności, muszę mieć załadowaną, i to bardzo mocno, kartę kredytową – powiedziała szczerze Rozenek. – 15 tys. zł to minimalna kwota jednej procedury i mówimy tu o jednej procedurze, nie o diagnostyce. Badania są bardzo drogie – podkreśliła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek nadal stara się o dziecko. Jednak tym razem postawiła sobie ultimatum

Mamy nadzieję, że jednak się uda i Małgosia w mężem doczekają się dziecka.

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA