Niedawno wystartował nowy program z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. W „Rozenek cudnie chudnie” celebrytka pokazuje, jak się odchudza i wraca do formy sprzed ciąży, w której przytyła 30 kilogramów, a także dzieli się przepisami na niskokaloryczne posiłki. Ostatnio też podzieliła się czymś jeszcze.

Fani NIE ROZPOZNALI Małgorzaty Rozenek. „Błagam… w Polsce wszyscy są ekspertami od Photoshopu”

Małgorzata Rozenek napiła się własnego mleka

W ostatnim odcinku Małgorzata wraz z dietetyczką zabrały się za dietę celebrytki. Dietetyczka poleciła, by Rozenek zapisywała, co je w ciągu dnia, a także przyglądała się temu, co spożywa celebrytka. Pod koniec odcinka nie miała dobrych wieści, gdyż zauważyła kilka błędów, które popełnia celebrytka. Ta jednak stwierdziła, że była pewna, że nieźle sobie radzi, a tymczasem popełnia podstawowe błędy. Uznała, że to wynika po prostu z niewiedzy.

Co ciekawe, w trakcie rozmowy z dietetyczką Ludmiłą, podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Zdradziła, że przypadkowo spróbowała własnego mleka z piersi, co było dla niej traumatycznym przeżyciem.

Ale wiesz, wczoraj przez zupełny przypadek spróbowałam swojego mleka, to jest dla mnie traumatyczne przeżycie, bo to jest disgusting [ang. obdzydliwe – przyp. red]. I jedyne co mnie zszokowało, to to, jakie to jest słodkie! I się dziwić, że te dzieci nie chcą pić tego cyca, to jest słodkie jak ulepek – wyznała.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek z odciśniętą dłonią na POŚLADKU: „Przybij piątkę”

Małgorzata Rozenek wywołała BURZĘ tym zdjęciem. Internauci nie zrozumieli o co jej chodziło

Małgorzata Rozenek w marynarce i gołych nogach..

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA