Małgorzata Rozenek w czerwcu po raz trzeci została mamą. Kiedy jej ciąża dobiegała końca celebrytka nie kryła, że marzy już o powrocie do aktywności fizycznej. Jak wówczas tłumaczyła, końcówka ciąży zaczęła jej doskwierać, bo puchła, przez co coraz gorzej było jej się poruszać. „Jestem trzy raz taka jak normalnie” – podsumowała.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała KOLEJNY wózek Henia: Ten wybierał mój mąż

Małgorzata Rozenek skrytykowana za „emerytkę po udarze”

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy Małgorzata w końcu wróciła do ćwiczeń, czego oczywiście nie omieszkała zrelacjonować w mediach społecznościowych. Celebrytka dodała zdjęcie ze swoją trenerką i wyznała, że po tak długiej nieobecności ćwiczenia sprawiały jej nieco trudności. I oczywiście to zrozumiałe. Jednak Rozenek-Majdan pisząc o swojej słabej formie uznała, że jej „trening przypominał trening emerytki po udarze”.

To zupełnie nie na miejscu porównanie oburzyło wielu internautów. W komentarzach zwrócili uwagę celebrytce, że ani emeryci, ani udar nie są powodem do żartów i być może nie pisałby takich rzeczy, gdyby to ktoś z jej rodziny przeszedł udar.

Małgorzata Rozenek powiększyła usta? Fanki nie mają złudzeń: „Twoje usta nie są naturalne”

  • Jakby Pani mama była po udarze lub ktoś z bliskich osób ,nie byłoby takiego porównania…

  • Trochę głupie porównanie jak na taką osobę jak Ty. Mam mamę starsza i jest po udarze jakoś mi nie do śmiechu jak patrzę na nią, jak każdego dnia męczy się, żeby pokonać kilka schodów.

  • Proszę pamiętać, że kiedyś pani też będzie emerytka. Uważam, że wyśmiewanie się ze starszych ludzi po udarze jest nie na miejscu.

  • Smutne porównanie do emerytki po udarze…

  • Ta emerytka po udarze, to chyba niezbyt trafione porównanie. Prowadzącej Projekt Lady tym bardziej nie przystoi – piszą internauci.

Część fanek Rozenek-Majdan zaczęła jej bronić i pisać komentarze, że osoby, które poczuły się urażone powinny wrzucić na luz. Sama celebrytka zabrała też głos. Przekonuje Was jej tłumaczenie?

Dziewczyny, nie przesadzajcie. Przecież nikogo nie chciałam obrazić. Zresztą co tu jest obraźliwego? (…) Mam bliskich po udarze, i nikt się nie obraził – odpisała celebrytka.

https://www.instagram.com/p/CC8VC4hBRDt/

ZOBACZ TEŻ:

Sukienka Małgorzaty Rozenek zrobiła furorę. „Ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje”

Małgorzata Rozenek w ostatniej chwili zmieniła zdanie, co do imienia syna. Jak chciała go nazwać?

Małgorzata Rozenek z synem na rękach

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z dzieckiem

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA