Małgorzata Rozenek ponad miesiąc temu urodziła małego Henryka, a już rzuciła się w wir pracy. Okazuje się, że Gonia do samego rozwiązanie nie była pewna, jak nazwie nienarodzonego synka. Wszystko się zmieniło, gdy zobaczyła Henryczka pierwszy raz na oczy. Jak chciała go nazwać?

Małgorzata Rozenek pokazuje efekty zabiegów w salonie piękności: „Pięknie, bo NATURALNIE” – chwalą internautki

Małgorzata Rozenek miała wybrane inne imię dla Henia

Rodzina Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana niedawno się powiększyła, a para doczekała się pierwszego wspólnego syna. Szczęśliwi rodzice chętnie pokazują małego Henia na Instagramie i nie ukrywają, ze mimo trudów macierzyństwa są prze-szczęśliwi.

Małgorzata Rozenek-Majdan URODZIŁA!

Perfekcyjna już wróciła do pracy i wygląda – jakby nigdy nie urodziła. Okazuje się, że Rozenek w ciąży przytyła 20 kilogramów a jej sylwetka w dalszym ciągu wygląda rewelacyjnie. 

Gosia z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem wychowuje dwóch chłopców – Stasia i Tadeusza. Jak widać, celebrytka gustuje w staropolskich imionach i jej nienarodzony syn również musiał mieć imię wybrane w tym stylu. Jak ustalił portal Plotek.pl, Rozenek do końca ciąży nie była zdecydowana na konkretne imię.

Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga finansowo byłemu mężowi – nie chowa urazy

Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia w rozmowie z Plotkiem.

Małgosia do samej końcówki ciąży miała dylemat, na jakie imię się zdecydować. Dyskutowała z Radosławem nad Franciszkiem, aż po porodzie zdecydowali, że nazwą go Henryk. I tak mały Henio jest jednym z najpopularniejszych dzieci w polskim show-biznesie – mimo, że ma dopiero miesiąc. Szczęśliwi rodzice rozpieszczają syna jak mogą.

Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk – powiedział informator.

A Wam, która z tych opcji bardziej się podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek powiększyła usta? Fanki nie mają złudzeń: „Twoje usta nie są naturalne”

Małgorzata Rozenek musiała zrobić test na koronawirusa. „Czekając na wyniki, każdemu włącza się pewnego rodzaju niepewność”

Sukienka Małgorzaty Rozenek zrobiła furorę. „Ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje”