Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) 10 czerwca po raz trzeci została mamą. Celebrytka już po dwóch tygodniach wróciła do pracy, a na planie „Projektu Lady” pokazała się w szortach. Jej nogi zrobiły spore wrażenie na fankach celebrytki, które uważają, że w ogóle po Małgorzacie nie widać, że jeszcze niedawno była w ciąży.

Małgorzata Rozenek-Majdan ZMIENIŁA kolor włosów: Ciemno coraz ciemniej

Małgorzata Rozenek w krótkiej sukience

Celebrytka zachęcona tymi pozytywnymi komentarzami pokazała się w kostiumie kąpielowym i przyznała, że wcale jeszcze nie wróciła do wagi sprzed ciąży, w której przytyła 20 kilogramów. Dodała, że jeszcze chce zrzucić 12 kilogramów. Choć Małgorzata widzi jeszcze u siebie niedoskonałości, to internautki wręcz przeciwnie i ją komplementują.

Tak jest pod ostatnim zdjęciem, na którym Rozenek-Majdan pozuje w krótkiej, niebieskiej sukience. Nie brakuje komentarzy, w których internautki zachwycają się i kreacją, ale też figurą Małgorzaty.

  • Wygląda Pani kwitnąco!

  • Ładna sukienka.

  • Masz piękną figurę. Szczególnie nogi, tylko pozazdrościć.

  • Pani Małgosiu wygląda Pani genialnie.

  • Piękny kosz i piękny synek i kiecka też fajna.

  • Gosiu ładnie wyglądasz i szczuplutko w tej sukience – komplementują fanki.

Małgorzata odpisała na ostatni z komentarzy i wyjaśniła, że jest zachwycona sukienką, bo dzięki niej ma talię, nad którą nadal pracuje.

Bo ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje. Przez ściągacz w talii, wydaje się, że ją się ma – odpisała.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan pomaga finansowo byłemu mężowi – nie chowa urazy

Rozenek już pracuje na planie „Projektu Lady”. Pokazała metamorfozę mentorki Ireny

Małgorzata Rozenek-Majdan niecały miesiąc po urodzeniu syna pozuje w stroju kąpielowym: Jestem szczęśliwą GRUBASKĄ

View this post on Instagram

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą👍 nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży 😂 tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy 😁 kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień 🤷‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy😁 Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono 🙇‍♀️🙏❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami 😁 love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale😁 nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne😜 nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca😂😂😂 to będzie najlepsza edycja💪 Całusy dla wszystkich 😘 i biorę się do roboty 👍😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on