Kanye West mówił prawdę w jednym przypadku – Kim Kardashian (39 l.) i raper Meek Mill spotkali się na hotelowym tarasie by porozmawiać na temat reformy więziennictwa. Mamy wspólne zdjęcia żony Westa i rapera, którego Kanye oskarżył o romans. Celebrytka spotkała się z nim na biznesowy lunch, ale co wydarzyło się później?

Kim Kardashian zdradziła Kanye Westa? Raper, z którym miała mieć romans, zabrał GŁOS

Kim Kardashian i raper, z którym miała zdradzić Kanye Westa

Kanye West poinformował cały świat, że myślał z Kim o aborcji gdy była w ciąży z najstarszą córką North. Dodał również, że od dłuższego czasu planuje rozwieść się z Kardashianką. Podobno od dwóch lat w ich związku dzieje się coś złego. Raper opublikował serię szokujących wpisów na Twittera, a Kim postanowiła prosić fanów o wyrozumiałość i wsparcie – mając na uwadze stan psychiczny jej męża.

Kim Kardashian wydała OŚWIADCZENIE. Po raz pierwszy opowiedziała o chorobie męża

Trzeba pamiętać również, że raper cierpi na zaburzenia osobowość i nie do końca chce dać sobie pomóc. Znów odzywa się jego choroba dwubiegunowa, a Kim jest załamana.

Próbuję się rozwieść odkąd Kim spotkała się z Meekiem w Waldorfie w sprawie reformy więziennictwa – napisał odnosząc się do spotkania, które miało miejsce w 2018 roku.

Zdjęcie udowadnia, że między celebrytką a raperem do niczego nie doszło. Kim wyglądała na poważną, gdy rozmawiała na temat reformy więziennictwa. Podczas lunchu nie byli nawet sami. Między nimi siedziała filantropka Clara Wu Tsai.

Kim Kardashian zostanie Pierwszą Damą Ameryki? Kanye West chce kandydować na prezydenta!

Kim i Meek siedzieli naprzeciwko siebie, ale atmosfera i poruszane tematy z pewnością nie nastrajały do romantyzmów. Widać, że Kardashianka miała typową dla siebie stylizację, która podkreśliła jej walory sylwetki. Kim postawiła na czarną bluzkę z głębokim dekoltem a włosy związała w wysokiego kucyka.

Meek Mill zabrał głos i zdementował plotki pisząc:

To kłamstwa, dajcie spokój – napisał na Twitterze.

Wygląda na to, że Kanye i jego żona zmagają się z prawdziwym kryzysem z związku. Kim zdaje sobie sprawę że to wynika z problemów Westa, które po śmierci jego matki tylko się nasiliły.

Dojdzie do rozwodu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kanye West WYPROWADZIŁ się z domu. Teraz mieszka na swoim ranczo w Wyoming – Kim go wyrzuciła?

Kanye West napisał na Twitterze: Próbuje się ROZWIEŚĆ. Kim Kardashian chciała mu pomóc

Małżeństwo Kim i Kanye wisi na włosku? Celebrytka nie wybaczy mężowi, że powiedział publicznie o usunięciu ciąży

Kanye West z Chicago.

Kanye West z córką. Fot.Forum/Backgrid USA.

Kanye West i Kim Kardashian na Met Gali.

Kim Kardashian i Kanye West na Met Gali. Fot.Forum.

Kanye West na spacerze z córką.

Kanye West opiekuje się córką, fot.Forum/Backgrid USA.

Kim i Kanye na imprezie branżowej w Paryżu.

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/Mega Agency.