O politycznych aspiracjach Kanye Westa wiadomo nie od dziś. Raper chętnie zabiera głos w ważnych dla amerykańskiego spoleczeństwa kwestiach. Jego sympatia do Donalda Trumpa stała się tematem komentarzy, z jednej strony przysporzyła Westowi zwolenników, z drugiej – potencjalnych wrogów politycznych.

Kanye West chce kandydować na prezydenta USA

W ostatnich godzinach West zamieścił na Twitterze wpis, w którym zapowiada, że będzie kandydował na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Pomysł ten najwyraźniej popiera jego żona. Kim Kardashian jako komentarz do tweeta męża dołączyła amerykańską flagę.

West nie ma może wielkich szans w nadchodzących wyborach, ale kto wie, co przyniesie przyszłość? Kim, która popularność w show-biznesie zyskała jako bohaterka sekstaśmy stara się jak może odciąć do swych początków. Jakiś czas temu zaczęła studiować prawo, celebrytka angażuje się też w dyskusję na temat równouprawnienia bez względu na rasę. Jak mówi, jest żywo zainteresowana wymiarem sprawiedliwości w Stanach.

Biorąc pod uwagę fakt, że obecny prezydent Stanów jest byłym celebrytą, nie można wykluczyć, że w którymś momencie Amerykanie mogliby zaufać również byłemu raperowi. Oczyma wyobraźni widzimy już remont Białego Domu, do którego miałaby się wprowadzić rodzina Westów.

Zobacz też: Kim Kardashian w tym kombinezonie wygląda przekomicznie – zdeformowała swoją sylwetkę

Dziś Kim Kardashian, jej mąż i czwórka dzieci mieszkają w ogromnej posiadłości. Same spiżarnie i lodówki zajmują w ich domu kilka pomieszczeń. Kim na pewno nie chciałaby obniżyć tego standardu 🙂

SPADNIESZ Z KRZESŁA, gdy zobaczysz, jak wyglądają LODÓWKI i SPIŻARNIE Kim Kardashian

Byłoby też ciekawie oglądać zagraniczne wizyty prezydenta Westa z Kim Kardashian w roli Pierwszej Damy u boku. Wyobrażacie sobie ich lądowanie w Warszawie? Rozmowy na temat sojuszów wojskowych? Kreacje Kim podczas oficjalnych spotkań?

To byłoby naprawdę interesujące!

Kanye West chce zostać prezydentem USA

Kanye West chce zostać prezydentem USA, fot. ROL / X17 / Forum

Kanye West chce zostać prezydentem USA

Kanye West chce zostać prezydentem USA, fot. OConnor- Arroyo/AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum