Kanye West dwa tygodnie temu oświadczył, że chce zostać prezydentem Stanów Zjednocznych. Ze wsparciem potencjalnego kandydata pośpieszyło wiele gwiazd.

Kanye West wyznał, że Kim chciała usunąć ciążę

Kim Kardashian i Kanye West świętują 6. rocznicę ślubu – jak się poznali i co zrobił raper po pierwszym seksie z celebrytką?

Raper zorganizował wiec w Charleston w Karolinie Południowej, gdzie protestował przeciwko aborcji i pornografii. Wielu uczestników zdziwił wygląd Westa – miał na sobie kuloodporną kamizelkę i wygolone hasło na włosach „2020”. Później powiedział szokujące słowa:

W Biblii jest napisane: „nie zabijaj”. Pamiętam, że moja dziewczyna zadzwoniła do mnie krzycząc i płacząc, a ja myślałem o tym, bo byłem raperem, miałem różne dziewczyny (…) Płakała i przez miesiąc, dwa, trzy, rozmawialiśmy o tym, że nie powinna urodzić tego dziecka. Miała już tabletki w dłoni – wyznał Kanye West. 

Opowiedział, że siedział w swoim apartamencie w Paryżu, gdzie Kim została okradziona i doznał olśnienia:

Bóg powiedział: „Jeśli spierasz się z moją wizją, ja będę pieprzył twoją wizję”. Zadzwoniłem do mojej żony i ona powiedziała: „Zatrzymamy to dziecko”. Nawet jeżeli moja żona się ze mną rozwiedzie po tym przemówieniu, sprowadziła North na świat. Wiecie kto jeszcze chronił dziecko? 43 lata temu?. Moja mama uratowała mi życie. Mój tata chciał się mnie pozbyć. Nie byłoby Kanye’ego Westa. Prawie zabiłem swoją córkę! Prawie zabiłem córkę! Kocham moją córkę! – krzyczał West. 

Podobno Kim Kardashian jest wstrząśnięta przemówieniem męża. Jak dowiedział się magazyn „People„, celebrytka nie spodziewała się, że Kanye wyzna tak prywatną historię z ich życia, jest wściekła, a przede wszystkim martwi się o dzieci. W końcu North West ma już 7 lat i buszuje po Internecie.

Kim Kardashian z córką North wyglądają jak bliźniaczki w pasujących bluzach

Pisaliśmy miesiąc temu, że West i Kardashian przechodzą kryzys przez kwarantannę i nawet planowali zamieszkać na ten czas osobno. Tym razem ich małżeństwo naprawdę wisi na włosku. Jak pisze portal „People”, Kim ma już dość egocentryzmu męża.

Pisaliśmy też jakiś czas temu, że celebrytka uważa dzieci i ślub z raperem za swój największy sukces.

Kim Kardashian i Kanye West mają kolejny KRYZYS w małżeństwie

 

Kim Kardashian i Kanye West. Fot. Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian i Kanye West. Fot. Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

OConnor- Arroyo/AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

OConnor- Arroyo/AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum