Marcela Leszczak i Michał Koterski wczoraj znowu pojawili się razem na premierze filmu „Hejter. Sala Samobójców”. Fani i my już naprawdę się pogubiliśmy…

Michał Koterski i Marcela Leszczak

Misiek Koterski WALCZY o związek z Marcelą? Wszystko na to wskazuje

Najpierw wszyscy zastawiali się, czemu para nie udostępnia już wspólnych zdjęć, co wcześniej robili regularnie. Obydwoje na ten temat milczeli. Wszystko stało się jasne, kiedy Marcela powiedziała, że przeprowadziła się do nowego mieszkania, a następnie w komentarzach odpisała jednej z fanek, że „Frysio jest najważniejszym mężczyzna na świecie”.

Po tym wpisie niespodziewanie Leszczak i Koterski pojawili się na premierze filmu „Swingersi”. Chętnie razem pozowali do zdjęć i jednym samochodem wrócili do domu. Parę dni później Misiek napisał pod jednym ze zdjęć z Marcelą:

Moja perła w koronie ❤️👑 … i uciekająca panna młoda 😁 #mishulek #marcelka #premiera #swingersi #film #🎬.

Wszystko było już jasne, aż do wczoraj… Pojawili się razem na premierze filmu „Hejter. Sala Samobójców”. Wyglądali, jakby ich miłość na nowo rozkwitała, chętnie razem pozowali i nie szczędzili sobie uczuć. Również instastory aktora jest bardzo wymowne…

Marcelina Leszczak i Misiek Koterski rozstali się?! Para przestała obserwować się na Instagramie

Misiek pokazuje na Marcelę i mówi „a kto to wrócił do łask” i daje jej buziaka w policzek . Marcela odpowiada, że akurat ją posadzili obok Miśka i obejmuje go wokół szyi. Później Koterski pokazuje na swój drugi podbródek, a Marcela stwierdza, że „musi go po prostu kochać”

Czy ktoś wie, o co chodzi?

Michał Koterski potwierdza ROZSTANIE z Marceliną Leszczak

Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA