Od dłuższego czasu plotkuje się na temat rzekomego rozstania Marceli Leszczak (27 l.) i Miśka Koterskiego (39 l.). Marcela swego czasu występowała w popularnym programie Top Model. Leszczak w programie zaszła dosyć daleko, bo aż do finału. Po zakończeniu emisji Top Model Marcela miała epizod jako aktorka, jednak to związek z Miśkiem Koterskim przyczynił się do zwiększenia popularności modelki.

Misiek Koterski zdradził swój przepis na romantyczny wieczór: no make up, no;

Marcelina Leszczak i Misiek Koterski się rozstali?

Nie tak dawno temu szczęśliwa i zakochana para zapowiadała, że zamierzają się pobrać. W obliczu nowych informacji należy zastanowić się czy dojdzie do ślubu. Jak donosi portal Gwiazdy.wp.pl,  od ponad miesiąca para nie zamieszczała na swoich prywatnych kontach wspólnych zdjęć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze kilka tygodni temu Misiek Koterski i Marcela z chęcią dzielili się prywatnymi zdjęciami, przedstawiającymi idealne życie pary. Spostrzegawczy fani zauważyli również, że rodzice małego Fryderyka przestali wzajemnie obserwować swoje profile, co powszechnie jest uważane za kategoryczne zakończenie związku i zerwanie bliższych kontaktów.

Marcela Leszczak wrzuciła fotkę śmiejącego się syna Fryderyka – w komentarzach szaleństwo

Historia związku Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak z Top Model

Modelka i aktor związali się ze w 2017 roku, to właśnie wtedy rozpoczął się ich płomienny romans. Mało osób dawało szansę parze na zbudowanie trwałego i szczęśliwego związku, jednak zakochani zaręczyli się zaledwie po kilkunastu dniach związku. Misiek Koterski nie chciał czekać ani chwili dłużej. Mówiło się, że aktor był zachwycony przyszłą żoną i oczarowany jej urodą. Niecały rok po tym, jak zostali parą, przyszedł na świat ich wspólny syn, Fryderyk.

Michał Koterski zrobił karierę dzięki ojcu? Aktor wulgarnie odpowiedział

Marcela od dłuższego czasu zamieszczała na Instagramie posty opatrzone smutnymi  komentarzami. Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowy kryzys, i za moment Leszczak wraz z Koterskim będą łączyć siły w wspólnym wychowywaniu syna a także cieszyć się ze swojej obecności.

Myślicie, że plotki okażą się prawdziwe?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w DDTVN zdradzili, co robiła Marcelina, gdy Michał poleciał na plan Agenta

W 3. odcinku Agenta Misiek Koterski w ogniu KRYTYKI. Kto pożegnał się z programem?

Misiek Koterski pocisnął Kubie Wojewódzkiemu: Ty też mnie zostawiłeś